Odstránenie polypov v hrubom čreve

jeiny
12. júl 2022

Včera mi dstraňovali polypy z creva počas kolonoskopie. Stále ma boli žalúdok, je mi nevoľno a nižšie v bruchu sa cítim tak divne, nie je to vyslovene bolesť, taky čudný nepríjemný pocit. Za ako dlho ste boli fit? Mali ste nejaké bolesti po?Za aký čas ste išli do prace? Ďakujem

marickaaaa
12. júl 2022

@jeiny ano aj mne to robili. Fit som bola asi tak uplne za 10dni cca. Do prace nechodim, ale mala som male babatko a veru mala som co robit pri tých bolestiach

tritata
12. júl 2022

Ja som bola 6 dní v nemocnici keď mi odstraňovali polyp brala som infuzie

sincerity
12. júl 2022

@jeiny na druhý deň som bola ok

jeiny
autor
13. júl 2022

@marickaaaa
@tritata
@sincerity ďakujem a teplotu ste nemali zvýšenú?večer som mala 37,5...lekar ma upozorňoval iba ze mam sledovať ci nemám krv v stolici, teplotu nespomínal...

marickaaaa
13. júl 2022

@jeiny nie teplotu som.nemala

tritata
13. júl 2022

@jeiny nie nemala

sincerity
14. júl 2022

@jeiny ani ja som nemala teplotu

mamadievcatiek
17. júl 2022

@jeiny Ako ti zistili polypy v hrubom čreve,aké si mala príznaky? Ďakujem.

jeiny
autor
17. júl 2022

@mamadievcatiek náhodné pri kolonoskopii mi ich zistili, na kolonoskopii som išla kvôli bolestiam v oblasti žalúdka... už 2 roky mám problémy ze ma tam pobolieva a býva mi nevoľno, ale pri gastroskopii ani kolonoskopii nič nezistili..

mariana44
10. dec 2022

@jeiny nemala si nijaké príznaky? Mne odstraňovali polyp v 2020 mala som ísť teraz po 2 rokoch na kontrolu ale zrušili mi ju že až po novom roku. J asom vtom čase keď mi našiel gastro dr polyp som šla s hemoroidmi a zistil mi silní intolerancie n amliecnu bielkovinu a sóju,. A často som mala nutkanie na stolicu ale keď som ale keď som šla na záchod tak zimná vyšlo len ako hlieny,teraz neviem či to bolo polypom alebo to reakciol n intolerancie, dnes som mala zas ani avecku tkay malinký hlien,a už som vystrasena. Po kapm čase máš ísť na kontrolu?

jeiny
autor
11. dec 2022

@mariana44 po 5 rokoch mam ísť na kontrolu... nemala som vôbec hlieny

mariana44
12. dec 2022

@jeiny wow to až po 5 rokoch?? A ja som už v strede že už som presvihla termín po 2 rokoch,čo ti vravel lekár? Si Ružinove tie polypy. Vraj stoho môže byť rakovina.

klaudia1212
14. jún 2023

@jeiny ahoj môžem sa opýtať akú stravu si jedla po odstránení polypu

klaudia1212
18. jún 2023

@marickaaaa ahoj môžem sa spýtať aká a koľko treba po odstránení polypu držať diétu

jeiny
autor
18. jún 2023

@klaudia1212 ahoj, nepamatam si zeby som drzala nejaku dietu, samozrejme nejedla som hned tazke jedla....po tej tyzdnovej predpriprave na kolono som nechcela sokovat zaludok

jeiny
autor
18. aug 2023

@mariana44 budem musieť ísť skôr, po troch rokoch....