Koľko dní ste brali antibiotiká, keď ste mali červený fľak a žiadne iné príznaky?

8. jún 2022

Koľko dní ste brali antibiotiká, keď ste mali červený fľak a žiadne iné príznaky? A je potrebné chodiť na kontrolné odbery krvi? Ďakujem

tenerifka
8. jún 2022

Paneboze.... Niekedy fakt neviem, ci si niekto robi srandu, alebo je to naozaj

ikonica
8. jún 2022

Ak cerveny flak? Po prisati kliesta?

missdiva
8. jún 2022

@tenerifka asi aktivne zmenili nazov temy... Volalo sa to najskor cosi v spojeni s boreliozou.

missdiva
8. jún 2022

Bezne sa davaju 30dni antibiotika a odber 5tyzdnov po kliestovi.

zirafienka
8. jún 2022

Z čoho a kde červené fľaky?

zuzinka888
8. jún 2022

Aky červený fľak? Ak na nohovičkach tak tam sa davajú tampóny al vložky... nie antibiotiká🙈🤣. Prepač ale musela som. Fakt ako mame vediet o aky červeny flak ide.??

tenerifka
8. jún 2022

@missdiva no tak potom gratulujem adminom. Clovek si ma zobrat vestecku gulu, aby sa dovtipil, ci je ten flak na hlave, na zadku alebo na tricku🙈🤦‍♀️

autor
8. jún 2022

Admin mi zmenil nadpis bolo tam napísané " Borelióza "

autor
8. jún 2022

@tenerifka admin mi zmenil nadpis, bolo tam napísané Borelióza

autor
8. jún 2022

@tenerifka červený fľak na ruke po kliestovi,
@ikonica áno, červený fľak po kliestovi . Lekárka jej dala ATB na 3dni, že pokiaľ nemá iné ťažkosti, tak to stačí.

ja_mama
8. jún 2022

A bol to len cerveny flak po prisati kliesta alebo erythema migrans?

mamkalentedkova
9. jún 2022

ATB má aké ? Summamed ? Mama ho dostala ale určite viac ako jedno balenie ,brala ho s prestávkami a chodila aj na infekčné na kontrolu krvi,či borelie klesajú .Syn môj pred cca dvoma rokmi skončil v nemocnici až s parezou tváre pri neuroborelioze ( neviem ani kedy mal prisateho kliešťa a na koži nemal žiaden prejav ) antibiotiká bral mesiac .Takže si myslím,že jedno balenie je žalostne malo .Moja mama sa z toho dostávala pomaly dva roky..syn našťastie po mesačnej liečbe bol v poriadku .Krv by som určite dala ešte skontrolovať Je to riadny hnus a komplikácie môžu byť rôzne .