Jemné krvácanie pred menštruáciou

maminuska
8. júl 2015

Ahojte, poprosila by som niekoho či nemá skúsenosti, že tak dva až tri dni pred menštruáciou máličko pri veľkej potrebe na papieri najde troška krvi ( z pošvy ) . Nie je to špinenie, len také jemné zakrvácanie. Stalo sa mi to aj minulý mesiac a do dvoch dní sa rozbehol normálny menzes. Pripadá mi to ako také presakovanie.

zdenkakarolina
8. júl 2015

To mávam aj ja tak na imtímku.
Len som ešte nebolau doktora.
Som 7m po pôrode,tak neviem.

marianka0101
8. júl 2015

@maminuska mám to tiež tak, dnes idem práve ku gyn. tak sa jej opýtam aj na toto. Mám to posledné 4 mesiace, tak 2-3 pred menzesom sa tá krv objaví aj po styku. Po pôrode som pomaly 3 roky

zdenkakarolina
8. júl 2015

@marianka0101 Daj potom vediet,ja nemám teraz apsolutne možnosť zajsť

marianka0101
8. júl 2015

@zdenkakarolina napíšem večer, ale asi je to ok, keďže sme už behom 8 minút hneď 3 čo to tak majú, ale opýtam sa prečo to tak je 🙂

maminuska
autor
8. júl 2015

@marianka0101 ja sa chystám zajtra , kým sa mi ešte nerozbehne menzes, dosť ma to znervoznilo .

marianka0101
8. júl 2015

@maminuska
@zdenkakarolina
Ahojte, tak bola som u tej gyn. Kedze ja mam viac tych problemov, brala mi krv na zrazanlivost a hormonalny profil. Povedala mi, ze uvidime podla vysledkov. Maju byt v piatok,alebo v pondelok.

@maminuska. Daj zajtra aj ty vediet co ti povedala. Mas aj iny problem ci iba toto?

maminuska
autor
8. júl 2015

@marianka0101 iba toto , a iba druhý mesiac. Ja mám hormonálny profil v poriadku , fungujem podľa neho ako hodinky . MS načas, 28-30 dní , cytologiu som mala pred troma rokmi vraj to stačí ak máš po sebe dvakrát dobré výsledky a to som mala.
@zdenkakarolina dievčatá a cytologie ste mali v poriadku ?

zdenkakarolina
8. júl 2015
marianka0101
8. júl 2015

@maminuska mne robila minuly rok v lete a bola ok. Ale ta info o cyt. sa mi nezda ze ak mas 2x po sebe ok ze uz netreba. Sa mi nieco mari ze netreba potom kazdy rok, ale kazde 2... idem to pozriet, lebo mne robieva cyto

marianka0101
8. júl 2015

@maminuska tak nie kazde 2 ale kazde 3 roky mas narok, tak urcite si to pytaj. Pozri stranku www.agyn.sk tam to ma moja doktorka rozpisane

maminuska
autor
8. júl 2015

@marianka0101 no ano , ja som chcela teraz ist aj na cytologiu , lebo sú to tie tri roky. Aj môj doktor to má takto.

marianka0101
8. júl 2015

@maminuska aha, ja som pochopila ze doktor nechcel...

mamina222
10. júl 2015

@maminuska ja mam to iste skoro kazdy mesiac, myslim ze to sa tak rozbieha to krvacanie ci? cytologiu mam v poriadku. ked som bola mladsia, tak som to nemavala, mozno sa to meni vekom.

maminuska
autor
10. júl 2015

@marianka0101
@mamina222
@zdenkakarolina nakoniec som na gynde nebola,pretože sa mi to rozbehlo do rána , tak až to skončí .

maminuska
autor
10. júl 2015

@mamina222 ani ja som to nemala, objavilo sa mi to teraz po 40 tke. Mne sa tá krv však objaví len keď zatlačím brušným lisom , inak nie a len a len tesne pred menzesom .

jasminam
10. júl 2015

to mam presne aj ja po druhom porode zhruba ked mal maly 10 mesiacov sa mi to zacalo diat cztologia opakovane v poriadku,jeden mesiac to mam ,na dasli nie

mamina222
10. júl 2015

@maminuska to uz budu nejake tie hormonalne zmeny, ja mam tiez 40 😉 ., ale je to neprijemne, lebo sa mi stale zda ze uz uz dostanem.