Detox a akné

bendinko
11. aug 2014

Ahojte, uy dlhsiu dobu ma trapi bolave akne na licach a brani, popritom mam po celej tvari malinke vyrazky a pory, vacsina zien mi odporucala detox organizmu a vynechanie urcitych potravin. Vedela by mi niektora z vas povedat konkretne detox pri akne krok za krokom a coho sa pritom vyvarovat?

jarmillka
11. aug 2014

Fajčíš? vačšinou akne na lícach znamena že maš problem s plucami... Ja som raz vošla do bio obchodu a tetuška sa na mna pozrela a povedala že mám velmi prekysleny organizmus..(na zaklade rozšírenych porov).. odporučila viac zasaditu stravu, viac vody namiesto kavy a podobne 🙂 máš toho plny google..a rozne možnosti detoxu..každemu vyhovuje niečo ine...

bendinko
autor
12. aug 2014

@jarmillka Praveze nefajcim a tiez som citala, ze je to s plucami problem

patuskaaa
13. aug 2014

posielam IP 🙂

tatalin
13. aug 2014

ahojte aj mna by to zaujimalo ked možem poprosiť @patuskaaa 🙂 mne sa dosť upravila plet ale aj tak mam zle... a stale ked ideme k svokre tak mi vyjdu take najhorsie mam ich cely cas tam to neidu von len su zapalene a potom ked prideme domov za jednu noc uz nie su... uschnu... som z toho na nervy.. použivala som biodermu, dzac, skinoren, belakne advantan, najviac pomohol roacutan, teraz skusam arganovy olej.. kozne furt len daco ne ne davaju ale ja si presne myslim že to ma povod niekde inde... neviem ci to mozu byt hormony alebo strava... poradtte prosim nieco..

patuskaaa
13. aug 2014

@tatalin napisem do IP 🙂

opicka_
31. mar 2016

@patuskaaa mozem aj ja poprosit? Som na tom rovnako ☹

gucciok85
1. apr 2016

@bendinko co jedavas? Vela sladkosti? Mliecnych vyrobkov? Chleba, peciva?

bendinko
autor
1. apr 2016

@gucciok85 sladkosti vobec,mliecne max. raz do tyzdna a pecivo vobec,ale moj problem spocival v niecom inom a chvalabohu to mam za sebou