Coronal 5 - skúsenosti pri tlaku zo stresu

14. feb 2023

Ahojte. Ma niekto skusenosti s uzovanim lieku coronal 5 na tlak zo stresu a pri uzkosti? Cely zivot som mala nizky tlak. No poslednych par mesiacov mi tlak rapidne stupa pti strese a uzkosti na zaklede stresovych tazkych udalosti. Minuly rok som bola v Lubochni na jesen a tlak som mala svoj nizky so zvysenymi pulzami. Riesila som to s psychiatrickou a ta mi dala na zaklade merani a tazkosti ako je extremna bolest hlavy a nahle zvuyenie tlaku a pulzov, hucanie v usiach coronal 5. Vraj sa moze vysadit a brat nepravidelne. Mate s tym niekto skusenost, ze pomohl aj v tuchto situaciach? Dakujem.

neson123
14. feb 2023

Ja beriem polovicku Coronal 5 spolu s Prestarium A 10mg, kvoli vysokemu tlaku.Najprv som bral cely Coronal ale dost mi znizoval tep az pod 60 a bolo mi mdlo po nom tak beriem polku a da sa, tlak je celkom v norme aj pulzy

autor
14. feb 2023

@neson123 a nedrieme sa ti po nom?

autor
14. feb 2023

@neson123 a este kolko si mal tep ked ti ho nasadili?

neson123
14. feb 2023

Ani nie, len sa mi zda ze mavam tak hodinu az dva po uziti tabletky akoby mdloby ale nie vzdy

neson123
14. feb 2023

No ja som vtedy bral ine lieky a pri nich som mal vzdy vysoke pulzy nad 100 vacsinou 105 alebo 110 v klude, preto sme zmenili lieky a dal mi aj ten Coronal, teraz mam vacsinou v klude 60-80