Čo mám s nohou?

21. feb 2022

Boli ma v chodidle kosť na dotyk, chodidlo mi opucha a je tak bolestivé ze ledva chodím, lekár si bol takmer istý ze je to unavova zlomenina, no na rtg nič nevidno. Nemali ste to niekto ? Co to môže byt?

3009
21. feb 2022

Ak je to päta tak pätová ostroha.

autor
21. feb 2022

@3009 nie je to chodidlo z bočnej strany, je to kosť vlastne čo ide k malíčku. Ostrohy by na rtg videl

oli18
21. feb 2022

Neposlal ta na dalsie vysetrenie? Tymto konstatovanim to pre neho skoncilo?

3009
21. feb 2022

Nemáš ploché nohy?

susminka
21. feb 2022

ahoj, presne to iste som riešila v novembri.. röntgen zlomeninu nepotvrdil... mňa už bolel palec, lebo som sa snažila dostupovat na vnútornú stranu.. Záver Dr bol, ze na palci mam artritidu. Cítila som sa dosť hlúpo.. ale preslo to... teda, prechádza to.. Ešte to nie je úplne Ok, neviem, z čoho to môže byť, ale dostávam sa do normalu. Trvalo to možno aj pol roka..

denda007
21. feb 2022

Možno padnuta klenba

susminka
21. feb 2022

@denda007 no neviem, ako autorka, u mňa nič z toho, ani padnúť klenba, ani ploche nohy.. mam halux, ja som to spájala s nim, ale vraj to nemusí mať súvis....

autor
21. feb 2022

@oli18 dostala som sprej nejaký od bolesti a mam si to sťahovať facom elastickym, 14 marca kontrola ak neprejde tak ze asi CT
Nemám ploche nohy, a keby mam klenbu padnutu by mi to hádam povedal nie ,mňa normálne kosť boli na dotyk a opucha mi to

autor
21. feb 2022

@susminka ja nemám okrem toho nič iné, on si bol priam na 100 percent istý ze to bude unavova zlomenina ale nič nevidel na rtg, ledva chodím, sranda pri dvoch deťoch

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
susminka
21. feb 2022

@arabellka1 ahoj, prepáč, ale neviem ti pomôcť s odpoveďou... ja som s Dr primárne riešila ťažkú anemiu a popri tom tu nohu. Liečbu nemám, keďže palec lekár nemal v plane riešiť 🙄.. ale o 2 tyzdne mam kontrolný odber, spýtam sa na to...

lenkavalova
21. feb 2022

No presne toto som mala ja. Z ničoho nič to začalo. Bolesť ako keby som mala zlomené nohy. Kúpila som vápnik a prestalo

lenkavalova
21. feb 2022

Mne to začalo pár mesiacov po pôrode

autor
21. feb 2022

@arabellka1 ahoj, ja som mala monoartritidu na zápästí a dávali mi tam protizapalove injekcie priamo do kĺbu, boleli jak sviňa....