Ako sa poďakujete lekárovi za operáciu alebo vyšetrenie?

dijka123
7. júl 2021

dobry den chcela by som sa opytat co davete lekarovi ako podakovanie za operaciu alebo vysetrenie

denden77
7. júl 2021

@dijka123 nic??? 🤔

h2
7. júl 2021

@dijka123 "Ďakujem, pán doktor/pani doktorka."

anjelicek26
7. júl 2021

Ako pisu kocky hore - dakujem velmi pekne za dobre odvedenu robotu.

ella_price
7. júl 2021

Keby lekári mali dostávať za každú úspešnú operáciu a vyšetrenie nejaké darčeky, tak myslím, že za chvílu by to nemali kam dávať. Je to ich práca. Môžeš im pekne poďakovať a povedať im, ako si bola s nimi spokojná.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dijka123
autor
7. júl 2021

@hazelgracegus no ved ano ale je to uz otrepany zvyk nosit bombonieri tak preto som sa pytala

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dijka123
autor
7. júl 2021

@hazelgracegus aha no aj tak sa da

pribinak
7. júl 2021

Možno sa niekto chytí za hlavu ale aj malé darčeky môžu byt chápané ako úplatok a narobis sebe a aj doktorovi zbytočne problemy
Takze uolne stačí ĎAKUJEM

hederamonstera
7. júl 2021

Kazdou mesacnou danou

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dijka123
autor
7. júl 2021

@hazelgracegus no len colokady dostavame kazdy den uz to neni kam dsvat

marcellka32
7. júl 2021

Ďakujem pán doktor......inak moja mama chodí na kontrolu na isté oddelenie a v čakárni ráno majú zevraj tetky plne tašky domácej štrúdle, ktorú pečú ráno o 4, domáce kompóty, bonboniéry, víno... tá dr musí odchádzať ako zo skladu potravín, mamka nič neberie a vždy sa jej dr normálne venovala a vyšetrila

mila23
7. júl 2021

no ja si myslim,ze poctivy doktro nebude chciet zobrat nic a nepoctivy chce radsej peniaze ako cokoladu......

katkati
7. júl 2021

@dijka123 Mne v práci tiež nikto nič nedáva. Najviac mi je ľúto tých starých ľudí, ktorí majú oveľa menej ako lekár, ktorého potrebujú, Obdivujem lekára, ktorý povie, že nie. Ale ...

dijka123
autor
7. júl 2021

@katkati no len ziadny lekar nepovie nie zoberie si je ich malo ktory povie ze nie

dijka123
autor
7. júl 2021

@marcellka32 tak to ano to je pravda ale nie vzdy je to tak

zuvelyn
7. júl 2021

@pribinak nie že môžu, ale aj sú. Svorka otáča každého pacienta vo dverách hoc aj len s kávou.

dijka123
autor
7. júl 2021

@mila23 tak neviem tak aj cokolada potedi

diewcatqoo
7. júl 2021

Chapem, ze mas potrebu podakovat, ale davas cokoladky napr aj pani predavackam za to, ze sa ti venuju? Alebo pani postarke, ak ti prinesie postu? A takto by som mohla pokracovat dalej...

dijka123
autor
7. júl 2021

@diewcatqoo nie nedavam ale tak uvidim

vierka_z
7. júl 2021

nestaci len podakovat? malo by. ale chapem, ak ide o nejaku komplikovanejsiu alebo dlho naplanovanu operaciu a clovek je skutocne vdacny. bonboniera, kava, kvety, darcekovy kos? pri vysetreni ale urcite "len" dakujem.

hindakus
7. júl 2021

@dijka123 pekne slovo stačí, ono tie domáce zaváraniny a čokolády doktor vezme, aby neurazil toho, kto si dal tu robotu to priniest

dijka123
autor
7. júl 2021

@zuvelyn aha a co robi svokra

dijka123
autor
7. júl 2021

@vierka_z no tak uz rok cakam na tu operaciu

zirafienka
7. júl 2021

@dijka123 tomuto trocha nerozumiem, ako si to napísala 10,13 hod? no len colokady dostavame kazdy den uz to neni kam dsvat

mila23
7. júl 2021

@dijka123 ano, poctiveho by aj cokolada potesila,ale zase dostavat stale cokolady. ☹....a nepoctivemu je cokolada malo...tak som to myslela....
moja mama chcela dat doktorovi flasu a jej povedal,ze radsej nech prispeje na ambulanciu.....75-rocna dochodkyna mu ma prispievat na ambulanciu....😖

irusa
7. júl 2021

slovom ĎAKUJEM

dijka123
autor
7. júl 2021

@zirafienka jaj prepac ze len cokolady dostavame vkuse a neni ich kam davat uz pomalicky

dijka123
autor
7. júl 2021

@mila23 no tak to uz vobec nie neb prispeje on zo svojho platu