Aké ste mali príznaky preeklampsie ? Ďakujem za odpovede

27. júl 2021
kiki68
27. júl 2021

Ja velmi skoro a dokazali to liekmi upravit- vysoky tlak, dychavicnost, nemohla som sa nadychnut, bolesti hlavy, trblietky pred ocami, opuchanie tela

mima172
27. júl 2021

U mňa to bol nenápadne stúpajúci tlak, výrazne opuchy, "nalievanie" vodou (za týždeň som šla s váhou hore 6kg), ťažko sa mi dýchalo.

drahomirrra
27. júl 2021

Obrovske opuchy (ale skutocne velmi vyrazne, tvar a nohy ako pampuchy) postupny vysoky tlak, bolesti hlavy, ake som v zivote nezazila, a aj dychavicnost. Maly sa hybal bud strasne silno, alebo vobec (zlyhavajuca placenta a malo kyslika). V nemocnici potom bielkoviny v moci a uz som valila na cisarsky rez.

lija22
27. júl 2021

vysoky tlak cele tehotenstvo, a potom velke zadrziavanie vody, velmi opuchnute nohy a ked uz toslo do finale teda kratko pred akutnou sekciou som sa citila choro ako pri chripke a samozrejme bielkovina v moci

alka234
27. júl 2021

vysoký tlak, tŕpnutie rúk , opuchy nôh a rúk

euka210
27. júl 2021

Vysoky tlak, puchnutie, bielkovina v moci...mna poslala v lete, lebo sa dr.nevidelo...ale vsetko ok, bolo horuco, drzala som vodu a kila sli hore.

ivangeline
28. júl 2021

cela som opuchla..plna vody... malatnost... mega tlaky..lieky nepomahali doststocne
akutny cisarsky koncom 33tt.