Lodičky na "sloniu nohu"

4. máj 2024

Ahojte baby, som uz uplne zufala. Mam ist nasledujuce mesiace na spolocenske udalosti (2x15 minut) ale neviem najst lodicky ktore by som vedela obut. Mam vysoky nart siroke nohy-v oblasti prstov, a siroke clenky, velkost 38. Skusala som uz asi 50 topanok a vsetky ma tlacili alebo som ich vobec neobula. Prosiiiiim poradte mi kde by som vedela zohnat lodicky musi to vsak byt kamenna predajna, musim ich skusat

pribinak
4. máj 2024

Nemôžeš mat nap samdalky či balerínky?

autor
4. máj 2024

@pribinak budem mat puncochy takze sandalky nie, a balerinky tiez ktore som skusala islo ma porazit take boli uzke. Ja mam ozaj sloniu nohu :(

pribinak
4. máj 2024

Tak zrus puncochy. Daj si v prvom rade topánku, ktorá ti sadne. Pancusky nastriekas

sims122
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sims122
4. máj 2024

Barefoot balerinky?

koniarova
4. máj 2024

Vysoké? Nízke?

radostka
4. máj 2024

belenka barefoot

autor
4. máj 2024

@radostka pozerala som ale zeby som dala za pol hodinu 100 eur tak to isto nie :(

autor
4. máj 2024

@koniarova uz mi to je uplne jedno, moja noha vyzera vo vsetkych tak ako "slavna" fotka nohy kim kardashian ked bola tehotna

radostka
4. máj 2024

a inak nosis co obute? nevyuzijes ich normalne aj v lete? pripadne na dalsie buduce spolocenske udalosti?

autor
4. máj 2024

@radostka inak stale adidas botasky ala "superstar" , inak nie nikde by som nevyuzila take spolocenske topanky :(

autor
4. máj 2024

Takze moja noha vyzera asi takto vo vsetkych topankach a to nemam ani nadvahu a niesom ani tehotna, tehotenske nohy vsak mi ostali :(

nikdenikto
4. máj 2024

A keby si si dala o číslo aj dve väčšie topánky? Dovnútra niečo natlačíš aby sa ti nevyzuvali 🙈

pralinka86
4. máj 2024

Ja by som ma tvojom mieste dala dlhu suknu/saty/nohavice .. ked je to na 15min, tak asi nie je az tak podstatne co mas mat... A sandalky pohodlné, take co budes nosit cele leto . Ked pises, ze mas take nohy v každej obuvi, ved to je hrozne .. radsej jedne poriadne, hoci aj 100e, ale nech nohy nebolia, nedeformuju. Este ta budu dlho nosit
A este teda, viem ze chces kamenny obchod, ale skus oveckaren, zadarmo vratis cez zasielkovnu.. podla hodnoteni maju vela povacsine siroke strihy na topanky. Akurát mozno nie su uplne sexi, ale to ti moze byt jedno, ak ta nic nebude bolieť a bude sa dobre chodit
https://www.oveckaren.sk/sandale/?page=2

autor
4. máj 2024

@pralinka86 saty uz mam, little black dress, tuzila som "ukazat svoje prednosti" ako pekne som schudla a ukazat nozky no je to katastrofa :(

autor
4. máj 2024

@nikdenikto ano skusala som 40tky :D strih super akurat ze v nich plavam ak ich vypcham z predu tak mam prsty vonku :D

pralinka86
4. máj 2024

Este mi napadli rieker, tie su niektore tiez take sirsie

autor
4. máj 2024

@pralinka86 ano aj tam som nasla az 1 kus ale 100 eur :/

tilly
4. máj 2024

Mne teraz prišli domov od TH také širšie s podpätkami, ale pôsobia babkovsky podľa mňa. Sú brutálne pohodlné, ale ja neviem, radšej vydržím tlačenie prstov 🤣

tilly
4. máj 2024

Toto je ono...

tilly
4. máj 2024

Ešte tieto mám vo výbere. Najradšej by som si dala normálne vysoké lodičky, ale meriam 180cm...

zena666
4. máj 2024

adidas botasky ala "superstar" su na uzsku nohu volako mi to nevychadza 🤔

pralinka86
4. máj 2024

A co balerinky? Aspon ich ponosis aj inde A nebudu peniaze stat doma na policke...
Tieto alwbo aj ine dalsie maju siroky strih
https://www.zalando.sk/tamaris-balerinky-black-...

vev82
4. máj 2024

@zena666 no tak Adidas Superstar su praveze na sirsiu nohu.

zena666
4. máj 2024

@vev82 nejaky špeciálny model možno nehádam sa.

jajumiba
4. máj 2024

mam takéto na širšiu nohu, sú 39 mala som raz na pol hodku ,nevynosim. Ak chceš 10€ aj s obycaj.postovnym.

jajumiba
4. máj 2024

do predchádzajúceho komentu mi nešla dat fotka

pinkgirl
4. máj 2024

Ahoj, skús značky ako Högl, Ara, aj Tamaris máva na širšiu nohu (pôsobia možno "babkovsky" ale na nohe pekne ukážu), ale treba samozrejme vyskúšať na nohu.

margotka17
7. máj 2024

Aké dlhé šatky či sukničku budeš mať? Lebo ak by si mala veľmi dlhé, obuv skryjes pod šatky a kľudne môžeš mať biele pohodlné tramky zasnurovame podľa potreby.