Čo hovoríte na tento plus size outfit?

27. apr 2024

Ano ci nie?

liz_lemon
27. apr 2024

v pohode, paci sa mi

buberova
27. apr 2024

Keby som si sadla tak by mi pretekal faldík cez tie nohavice, preto by som si ho nevybrala 🤣🤣

veronikaszabova
27. apr 2024

Za mna nie

0silvia0
27. apr 2024

moze byt takto celok, vyzera to fajn, ale mne vadi ten obtiahnuty predok, treba rifle, ktore nerobia naznak tavieho oneho ako sa to vola🤔🫣

nika11103
27. apr 2024

Ved ešte chvíľku a pukne to vpredu medzi nohami a letiaci gombík niekomu vyrazí oko

nika11103
27. apr 2024

A to ja teda nemám žiaľ ďaleko od takejto postavy - radšej mám voľnejšie veci 🤔

zuzanaokasova
27. apr 2024

Mne sa páči, ale nie na plnšej postave... ja osobne by som sa v tom necítia ok... záleží ci si ty s tým ok. Toto si pýta ploché bruško...

koniarova
27. apr 2024

Nie.

syslik81
27. apr 2024

outfit pekny ale nie na tuto postavu .. nohavice ma menise cislo ako potrebuje a zarezavaju sa v rozkroku co je nepekne aj u stihlejsich .. a osobne nemam rada holy pas kde vsetko prevysuje pri sedeni .. ale to som ja - ak je autorka spokojna nech si nosi co chce-jej zivot jej rozhodnutia-hkavne ze je ona spokojna a okolie ju nema co zaujimat

nevenka
27. apr 2024

Ja som plus size, a toto by som si teda neobliekla ...

lusyc
27. apr 2024

Nie.

asia83
27. apr 2024

Nie.

beata_k
27. apr 2024

Myslim, ze konkretne tejto zene v tomto obleceni chyba sudnost a kus sebareflexie.

januska12323
27. apr 2024

Kľudne sk si oblečie svoju veľkosť a nie o dve čísla menšiu.

mandzula
27. apr 2024

Nie, ten tavi prst je nevkusny.

macekovam
27. apr 2024

Mne vadí len rozkrok.. Inak nič.. V pohode ak sa na to cítiš...

arianna25
27. apr 2024

Koľko ľudí, toľko názorov. Všetko je vec vkusu. Ja obdivujem keď sa plne ženy vedia pekne ženský obliecť bez predsudkov. Treba mať určitú "merku", ale hlavne my sa musíme vo svojom oblečení cítiť dobre.
Mne sa to páči. Možno by som tiež potvrdila že rifle trochu menej napnuté, ale inak je to pekné.
Ja som sa naučila mať rada moju pribratu postavu. Hlavne zdravie je dôležité a úsmev.
Aj muži sú takí, že jeden povie super mňam a druhý povie tuči.
Teraz mám priateľa ktorému sa páčim tuči, predtým som mala takého, že aj keď som bola štíhlejšia, tak bolo stále niečo zle...veľký zadok, brucho....
Čiže nerieš, teš sa ☺️

babovka2321
27. apr 2024

Ja by som si vobec nic nepomyslela, keby som videla takto oblecenu zenu tejto velkosti... Pride mi to uplne v pohodevpbec nie tragicky. Ale keby som sama mala tolko kil, do takwho outfitu by som urcite nesla

egonsk
27. apr 2024

pekny a jednoduchy outfit, len tie nohavice treba pozasivat, by povedala babka.

zuzanockamt
27. apr 2024

Pokiaľ sa to páči osobe, ktorá to nosí/bude nosiť, tak je to ok. Ja by som si to neobliekla, lebo tento štýl nenosím. A je jedno, či by som mala 50 kg alebo 95 kg. O kilách to vôbec nie je.

vyrovnanaosoba
27. apr 2024

Za mňa celé zle. Obtiahnute rifle našpanované, holé brucho, a tá mini kabelka k tak veľkej žene...

klip0
27. apr 2024

V pohode ale tie nohavice o číslo väčšie

dskjhfdlkdjhl
27. apr 2024

Toto je presne to, ze velka svina, maly chliev, bohuzial, toto bolo prve, co mi napadlo.

zeldia
27. apr 2024

Až na tu mini kabelku ok. Pre mňa je skôr stopka vek - toto je tak do 25r užívateľky a príležitosť rande, kaviareň, prechadzka po meste prečo nie. Do prace, do školy, iné formálne prostredie určite nie.

ajko2011
27. apr 2024

Určite nie....toto si môže dovoliť obliecť chudučká žena a nie žena s viditeľnými kilami navyše.. žiaľ...

vyrovnanaosoba
27. apr 2024

Ale aby som obhájila svoj názor, rifle a tričko ok, keď ta osoba stojí a takto pózuje. Akonáhle sadne, pás zapadne pod faldami, prsia "sadnú" na kolená, tričko sa roztiahne.
Nevadí mi ani tá postava. Ako tu vyššie píšu, treba sa mať rád, ale aj sem tam trošku sebakritiky neuškodí.
Keď vidím na ulici baculky s holym bruchom a obtiahnutych leginach, 🙄 no ako keď ucarite veľkonočnú šunku so sieťkou a to mäso sa cez to prediera von a toľkokrát sa tam zašpanuje tak, že to treba strhnúť aj s mäsom 😁

apolka77
27. apr 2024

Rifle väčšie číslo nech tam nie je ten zárez medzi nohami a inak by to aj šlo..keď sa v tom dáma cíti pohodlne.

samimami777
27. apr 2024

A vieš čo , aj takýto typ outfitu je pekný aj na silnejšej postave ALE tento má žiaľ 2 problémy ( aspoň pre mňa):

1. Štýl aj farba topu je pekná ale je neskutočne priesvitný 🤷 a úplne je vidno podprsenku , to je za mňa faupax a pôsobí to lacno keď cez top vidíš kompletne celú podprsenku. Keby bola látka topu kvalitnejšia a nepriesvitala by v ňom spodná bielizeň tak by mi na modelke nevadil.
2. Veľkosť džínsov. Je vidno že je v tých džínsoch enormne "naprataná". Zips už pomaly aj zapnutý vykrikuje von ako to má tesné, v rozkroku sa jej robí ťavia noha ... Nikto nehovorí že väčšie baby si nemôžu dať niečo trošku obtiahnutejšie na telo ale zasa treba byť k sebe úprimne a kúpiť si svoje reálne číslo a nie také kde sa ledva ledva nasúka. Farba a strih sú pekné takže len by stačilo o číslo väčšie a boli by za mňa ok .

Inak outfit pôsobí príjemne aj na väčšom dievčati len treba kvalitnejší top a o čísielko väčšie nohavice a bude to ok

misulkar
27. apr 2024

Obrázok je jedna vec, realita druhá... 🤷‍♀️

madeincssr
27. apr 2024

Ja by som hlasoval na plnsie postavy volnejsie veci (nic obtiahnute) a asi viac ciernej (bud dole alebo hore), kedze zostihluje.

babulkomale
27. apr 2024

Mam byť aj expresívna či stačí že: určite nie?