Kde nakupujete oblečenie plus size?

26. apr 2022

Ženy kde nakupujete konfekčnú veľkosť 42-44-46? Tieto čísla ťažko zohnať. Zároveň aby ma to finančne nedojalo? Ja som už zúfalá nájsť niečo pekné aj za dobrú cenu na seba je pre mňa otázka hľadania celý týždeň. A pritom nechcem nič nezvyčajné obyčajne veci.. tričká nohavice nejaké blúzky. Prosim pomoc 🙏

melanta
26. apr 2022

Peek & Cloppenburg má viac značiek vo veľkosti až do 48. Ale predajne majú len v BA. Potom na objednávanie Marks&Spencer majú aj tieto veľkosti, teda ak dovážajú aj na SK. Predajňa je najbližšie v Brne. A ak bývaš v BA alebo okolo, tak v Rakúsku značka Comma.

alienkami
26. apr 2022

BonPrix - je tu aj skupina https://www.modrykonik.sk/group/6017/

alofinka
26. apr 2022

BonPrix, Takko, Tesco

janulla1
26. apr 2022

Bonprix, keď sa zaregistrujes a zaplatíš členstvo v klube máš 10% zľavu na nakup+ v skupine, čo dávala
@alienkami je stále aj kód na dopravu zdarma a ďalších 10%, ja nosím 44/46 a nakupujem skoro už len z bonprixu, ešte takko a Kik, niekedy som aj do tesca chodila

zuzanka.zuzu
26. apr 2022

42/44/46 je bežne zohnateľné v obchodoch v nákupných centrách (nie všetkých značiek ale však to vidím už od dverí či sa mi oplatí ísť dnu keď na vešiaku visia prťavé veľkosti)... do 48 sa dajú nakúpiť "bežné" modely ktoré robia od 36 😉 a od 50 robia ako pre staré babky do hrobu 🙈

stasim
26. apr 2022

C&A, Tchibo, About you

ckatka
26. apr 2022

Ja kupujem 44/46 v bonprixe. Teraz dokonca Lindex...má niektoré také že XL sú mi ešte veľké...

simsalabim
26. apr 2022

Bonprix, Lindex, Tchibo

lija22
26. apr 2022

42-44 urcite nie je problem zohnat tazko. Ci hladas nieco specificke a extra?

majamat
26. apr 2022

Takko, Tesco, nieco malo maju aj v HM, ale skor 42 sa tam, vacsie asi moc nie. maju aj kolekciu vacsieho oblecka, ale napr, v nasej predajni nie. dnes som niekede natrafila aj na 44, ale neviem ci HM, alebo Newyorker. tiez Kik, ale tam je to dost nekvalitne. teda ako co.

majamat
26. apr 2022

a ano, aj Bonprix

feeewa
26. apr 2022

https://www.asos.com/women/curve-plus-size/cat/...

Ak sa zaregistrujes s novym mailom a das kod HELLOASOS mas 20% dole 🙂

jarnajar
26. apr 2022

Normálne hocikde, hm, lindex, mango violeta, c&a, kik... About you je tiež super v zľavách.

lenka2710
26. apr 2022

Bonprix, bežne majú veľkosť aj nad 50

venusa85
26. apr 2022

Tieto veľkosti sa dajú ľahko v Kik kúpiť

kormino
26. apr 2022

Bersy majú aj e-shop aj predajňu v Bratilave.Majú pekné kúsky,takisto si objednávam z Bonprix,Cellbes,Klingel.

hlubik
26. apr 2022

Gate Bonprix

autor
26. apr 2022

Gate a bonprix poznám ale satit sa v dvoch obchodoch je také no... Bola som zvyknutá obliecť sa hocikde sadlo mi všetko. Ale ako som pribrala neviem si zvyknúť na tú veľkosť... oblečenia menej..toho atraktívnejšieho ešte menej a niekde na týchto väčších veľkostiach chcú ešte aj zarábať.. napr bonprix čím väčšie číslo tým vyššia cena 🙄🙄 a keďže ja nerada rozhadzujem na seba radšej kúpim deťom tak veľa krát ten bonprix nedám tak

alienkami
26. apr 2022

BonPrix má práve jednotné ceny. Niekedy je iná cena na inú farbu, ale od veľkosti sa ceny nemenia.

ninusa221
27. apr 2022

Ja som strašne spokojna paris fashion shop. Hlavne rifle pekné pohodlne a maju velke velkosti a aj rozne blúzky.

janulla1
27. apr 2022

Isto je to bonprix? Pretože tam sa mi ešte nestalo, všetky veľkosti oblečenia jedna cena, odlišné ceny sú len pri niektorých farbách, ale nie pri veľkostiach,

kormino
27. apr 2022

Roky objednávam z Bonprixu a všetky veľkosti majú rovnakú cenu.

lenkakravcova
27. apr 2022

Momentálne výpredaj tunik, bluzok: https://dakanur.sk/category/18/tricka-tuniky-ka...

judar
27. apr 2022

Ja tak mavam problem zohnat niekedy normalne cierne rifle 42 ale bezne kupim hoc aj panske 40 a je mi to jedno lebo uz aj tie vyrabaju stiahnute strihom jak leginy

lopka1313
28. apr 2022

Ja kupujem v lidl. Ich 46 mi sedi najlepsie 🙂 ked nieci nesedi, da sa do 30 dni vratit v akejkolvek predajni. Len si treba zvyknut na ich cislovanie, ich 46 je casto bezna 48...

chutne_a_fit
6. sep 2022

Ahoj 🙂 U mňa... ja predávam už cez 4 roky plus size módu. Mám aj skupinu na FB - Trendy Bacuľka 🙂 Začala som preto, lebo som sama kedysi nosila veľkosť 44 a nikde som na seba nevedela nič zohnať. Tak som sa zamerala výhradne na plus size módu (aj keď už 44 nenosím).. ale aspoň touto formou pomôžem babám, ktoré majú rovnaký problém. 🙂 Pravidelne pridávam nové trendy kúsky, mám secondhand oblečenie, ale aj nové kúsky s visačkami. Skúste pozrieť ak tak, možno sa vám niečo zapáči. 🙂 Niesú to žiadne kúsky pre babičky, ale moderné štýlové oblečenie.