Lieky na podporu imunity škôlkara

27. júl 2023

Ahojte, dcéra nastupujeme v septembri do škôlky v škôlke bývala často chorá teraz ako predškoláka posledný mesiac vôbec nechodila. Doktorka nám dala na podporu imunity Broncho-vaxom keďže máva časté zápaly priedušiek. Poradili by ste mi ešte niečo na podporou imunity s čím s spokojne? My sme skúšali už klasické Vit C+D, imunoglukan, arco defenses ale choroby boli aj tak časté. Samozrejme mala ma vyváženú stravu veľa vitamínov z otcovia a zeleniny. Ale aj tak na ňu každá choroba sada. Ďakujem vám veľmi pekne

jan510
27. júl 2023

Imunoglukan acute

uriva
27. júl 2023

Toto sme riešili aj u nás, najnovšie zistili, že nosná mandľa je zväčšená a nerobí to, čo má - teda nechráni pred vírusmi. Takže pôjde von a že potom bude o polku lepšie. Môžem dať potom vedieť, ale v rodine to tiež robili tento rok na jar chlapcovi a fakt prestal byť chorý skoro o 80% ako býval. Takže za pokus to stojí, ísť ju pozrieť na ORL.

nikoleta1234
27. júl 2023

Moje dievčatá presne ako píšete, celý prvý rok v skôlke často choré doma... Normálne sa bojím co bude opäť od septembra. Ja teraz skúšam harmonelo probio+colostrum (cca mesiac). C a D mali neustále celý rok, brali aj imunoglukan, aj cukríky také vitaminy s hlivou ustricovou.

andrea_ff
27. júl 2023

Sem sa pripnem, máme podobne problémy

basulaak
27. júl 2023

Citala som dobre recenzie na Colostrum Delta pre deti. Zacala som davat aj teraz, maly mal nejake letne chorobky, teplotky a zatial dobre. Vraj kolostrum sa vstrebava okamzite a tym padom ma aj okamzity ucinok podpory imunity. Budem na jesen brat spolu s nim. Tak ked tak skus vygooglit a pozriet napr recenzie na heureke

daffodil3007
27. júl 2023

@nikoleta1234 harmonelo je pecka, my vždy striedame iné, lebo som zvedavá 😀 ale odvtedy žiadne choroby, žalúdok top atď 😁 črevná viroza 2h a koniec 👌

kika2565
27. júl 2023

My berieme imunor...Je fakt dobrý...

misicka92
5. aug 2023

Colostrum a vitaactiv