V akom veku môžem dať malého do pieskoviska?

lumarque
1. apr 2011

Ahojte, chcela by som sa spytat? Kedy a pri akej teplote ste dali dieta do pieskoviska? Ja som uz rozmyslla, ze by som muv ahradke urobila pieskovisko, ked bolo tak pekne le sa bojim, by nenachladol. Dakujem

stvura
1. apr 2011

Moj maly je augustovy, v pieskovisku bol ako 8 mesacny, bol teply april...{ak nie je vlhko a dieta si vsetko nedava do pusy tak mozes....a tiez zvaz ake je to pieskovisko, ci je ciste, udrziavane, nechodia tam bezdomovci a zvierata}

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvojtanikova
1. apr 2011

ja si tiez myslim ze do domaceho pieskoviska by si ho mohla dat, ved mu oblec pancusky, a pripadne, ak este nejako masivne nelozi, tak ho posad na nejaky kus trebars polystyrenu, alebo tak nejak, nech nesedi na chlade.

bubelko
1. apr 2011

@lumarque zalezi od pieskoviska 😉 do domaceho hocikedy, len ho nezabudni zakryvat na vecer kvoli mackam 😉 na verejnom by som zvazila podla stavu pieskoviska. jonas bol minuly rok v lete na piesku - ale len tam sedel a prehrabaval si ho rukami. len som strazila, aby si tie ruky nasledne nedaval do ust 😉

lumarque
autor
1. apr 2011

dakujem kocky
@piacere
tak tie verejne pieskoviska su fakt katastrofa.. spaky ,sklo, psckake pozdravy..ach jj, asi by mali byt ohradene a na noc zamykat