Kedy ste začali chodiť na pieskovisko a kam?

rita185
20. aug 2010

Ahoj kočky. Chcela by som sa spýtať, od akého veku ste začali s detičkami chodiť na pieskoviská, príp. aké pieskoviská by ste odporúčali v Bratislave (myslím ohľadom čistoty) nakoľko vlastné pieskovisko nemáme. Malá má 10 mesiacov a je dosť aktívna, už neviem čo jej vymyslieť 😀

adetka
20. aug 2010

od osmych mesiacov som jej dovolila sa chvilku hrat v pisekovisku... velmi sa jej to pacilo... ale pocitaj, ze sa bude ohadzovat... a ze zakazdym z nej vytrasies jedno male pieskovisko 😉 ... co sa hygieny tyka... sledovat, ci su k pieskovisku pustane zvierata a ci sa tam fajci ...

ena
20. aug 2010

no pieskoviska v BA urcite take, co su oplotene (macke to asi nezabrani.. ), ale aspon tam nenajdes psickarov, fajciarov a pod.. .my mame jedno take celkom fajn hned pri panelaku 🙂 a este super, ze su tam vzdy v piesku erarne hracky, takze mozme sa zastavit hocikedy ked ideme okolo, aj ked nie sme nabaleni lopatkami a vedierkami 🙂
A vek, no, skus ju zobrat a uvidis, ci sa jej tam bude pacit, alebo nie ;)

andika10
20. aug 2010

suhlasim s adetkou, moji mali rok akurat v auguste minulí rok a už sme chodili na pieskovisko asi od 8m, a keď mali rok sa už aj šmikali, ale moja malá strašne lubila piesok jesť a všetko čo vňom našla, takže po mne zostávali pieskoviská čisté, čo som všetko vyzbierala, a čo ma vedelo nahnevať boli špačky v piesku, je to aj dobré miesto aby sa spoznávali s inými detmi

skybaby
24. aug 2010

rita v bratislave horaren v horskom parku 😉

mychaella
25. aug 2010

my sme zacali tak v 8-9m ako sa oteplilo vonku...mame pieskovisko doma..ale obcas zajdem aj na vajnorku, ci ku strkovcu, aj pri mlynskych nivach sme par krat boli, aby sa aj s inymi detmi zahral... 😉

gabika20
25. aug 2010

Aj mňa by zaujímalo ktoré pieskoviská v BA sú také čistejšie. Dcérka sa rada hrá s detičkami a keĎže súrodenca ešte nemá musíme to takto poriešiť🙂

czechzuzanaba
28. aug 2010

Moje Julka ma 10 mesicu, a taky uz chodime na piskoviste. Ale vic se mi libi ji brat na takova ta kaminkova hriste, , jestli vis co myslim, my je mame v Dubravce, ale taky sem to videla na T-Com plazi. Je to lepsi nez pisek, protoze se to nelepi na obleceni a na kuzi, a je proste min spinava 🙂 Stejne je este na babovky mala....