Prírodná podpora imunity

merrymajer
17. jún 2020

Zdravím všetky mamičky , chcela by som vás poprosiť o skúsenosti . Čo vám pomáha na zlepšenie imunity u detičiek? Dcérka ju má oslabenú , ale nechcem jej dávať chémiu . Ma 5 rokov a čo škôlke býva často chorá . Čo z prírody vám pomáha ? Ďakujem za všetky odpovede

mogaa
17. jún 2020

@merrymajer no z prírody len ovocie a zelenina.....všetky doplnky z lekárne máš už chemicky spracované....našej pomohol Imunoglukán a Cebion

sunny8
17. jún 2020

Čučoriedky

kote1509
17. jún 2020

@merrymajer moj ma tiez 5 rokov a nonstop byval chory. Jemu pomohlo pravidelne uzivanie pergy - vceli produkt. Ale davala som mu ho poctivo niekolko mesiacov. Sem-tam som urobila tyzden pauzu.

waelka
17. jún 2020

detom davam tekuty komplexny vit. C v sklenenej flaske a borelis prirodny produkt ( vytazky z ovocia a zeleniny) do nosa davame prirodny olejcek od Dedika ( www.dedikadcery.sk) tato kombinacia sa vyborne osvedcila 🙂 celu zimnu sezonu neochoreli .. uzivame uz druhy rok a sme bez liekov....👍

dagmara17
17. júl 2020

@merrymajer My dávame klasika, zelenina, ovocie, tam neviem čo iného by si chcela a k tomu dávam ešte Cebion, pretože céčko nie je nikdy na škodu a pri budovaní a podpore imunity je dobrý 🙂 Nám sa toto osvedčilo 👍

marty_4
9. nov 2020

@dagmara17 staci davat vitamin C, predsa len to nie je o tom, ze by to bola chemia a najma pri malych detoch to ma velky zmysel 🙂

dagmara17
28. nov 2020

@marty_4 Ale tak tiež nie je doplnok ako doplnok, nie každý je vhodný pre malé deti a na to treba prizerať. Ale tak mne sa tieto kvapky, čo máme osvedčili a meniť ich nebudem 🙂 A v tomto zimnom období dbám na to aby sme boli všetci zdraví ešte viacej.

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz