Ako sa hrať so 16 mesačným dieťaťom?

ildici12
11. jan 2013

Maminky poradite ako sa hrate/hrali ste sa ked mali vase deti 16 mesiacov. MOja dcerka je strasne neposedna, nezaujima ju nic ani kreslenie, ani ze by som ju ucila pesnicky ako na ne tancovat. dakujem za rady 🙂 🙂

renata5
11. jan 2013

my sa hrame s vysavacom s fenom kocky a kresliaca tabulka na auticka som mu dala snurky a tahame to na seba mame take velke auto a do neho nalozime vsetky zvieratka milujeme knizky pocuvame hudbu jazdi na odrazadle krmime zvieratka nahaname sa a skryvam sa mu vtedy si oddychnem a vselico a vela sa rozpravame a ukazujeme si kde mame nostek casti tela tancujeme

michaela.g
11. jan 2013
euka210
11. jan 2013

no moj tiez neposedi, stale nieco robi, do niecoho sprta, zaujima ho co robim, ale ked sa s nim hrame, tak vtedy ho hracky aj zaujmu...inak len hrnce, vysavac a podobne nase veci

kbeata
12. jan 2013

@ildici12 s mojim v tom veku sa nedali este hrat nejake zmysluplne hry 😀
myslim ze take dieta vydrzi pozornost max.10 minut,inac maly dost jazdil na odrazadle,motal sa so mnou v kuchyni,vyberal so suflikov veci,hrat sa zacal nieco pred 2.narodkami,sam alebo so mnou

rora
12. jan 2013

moja ma 15 mesiacov a pri nicom nevydrzi dlhsie ako 10 minut, najradsej ma vyvlekanie veci zo suplikov a skriniek 🙄 hracky porozvlekane po celom byte 😅 ako-tak ju zaujima najviac z hraciek asi hraci klavir aj s mikrofonom do ktoreho skusa blabotat :D ked sa s nou idem hrat ci uz s kockami,legom,vkladackami,skladackami tak mi to vsetko berie a chce sa s tym hrat sama, no po 2 minutach to aj tak odhodi a ide robit neplechu dalej... :D

zuzka38
12. jan 2013

@ildici12 boli sme cato vonku, to jedine zaberalo, spoznavanie okolia, aut, xcel vela chodit.. Aj moj ked sme doma sa nudi alebo sa mu musim extra venovat, vela citame, to ho velmi bavi, ked mu opisujem obrazky v knizkach.. A potom sa rad hra so vsetkym v domacnosti, sufliky, rozobera ve i v kupelni za mojej pritomnosti, atd..