Glukózový test - Košice

smejkuskaa
16. máj 2024

Ahojte , zajtra sa chystám na glukózový test , zienky z Košíc viete poradiť ?
dr. mi napísala že už o 7 tam mám byť a na stránke píšu že otvárajú 7:30 , tak ako mám prísť ? Nemám chuť čakať vonku cca pol hodinu kým otvoria 😁
idem do Rio laboratória na Kukučinovej

ďakujem

kiks1992
16. máj 2024

@smejkuskaa tu sa ti votriem mňa. To čaká pondelok a sestrička mi tiež napísala ze tam mam byt medzi 7:00-7:30

smejkuskaa
autor
16. máj 2024

@kiks1992 si objednaná že v pondelok ? mne povedala že netreba sa objednať. V práci mám voľno tak využijem príležitosť 😊

kiks1992
16. máj 2024

@smejkuskaa tak ani neviem na poslednej poradni mi sestrička dala lístok ze pondelok 20.teho medzi 7:00-7:30 mam byt tam a kúpiť si sama roztok

smejkuskaa
autor
16. máj 2024

@kiks1992 vážne ? moja povedala že o 7 mám tam už byť a že nemusím nič riešiť že roztok mi daju a že neplatím nič 🙈

kiks1992
16. máj 2024

@smejkuskaa tak asi od lekára závisí ja neviem 😀

smejkuskaa
autor
16. máj 2024

@kiks1992 alebo od poisťovne ? hmmm ja mám dôveru, ty ? 🙂

kiks1992
16. máj 2024

@smejkuskaa všeobecnu poisťovňou neviem ci to bude pri prvom tehu som nič neplatila ani nekupovala

karcikarci
16. máj 2024

Ja som tam bola vcera, otvaraju pokial viem o 7:30, zacinaju brat prve odbery. Ak su vysledky v poriadku, ide sa pit roztok a pokracuje s testom... roztok si mozte priniest vlastny, ale pytaju sa a ak nemate takk vam daju... nie som si ale ista aky... ja som mala z lekarne ten malinovy, neviem ci oni nedavaju taky klasicky, ten som nepila este...

lalala94
16. máj 2024

Roztok si netreba kupovať, dajú ho automaticky oni (nezávisle od poisťovne), pokiaľ teda nedonesiete vlastný (pýtajú sa). Treba tam byť do 7:30. Od 7:30 začínajú vybavovať ženy a zbierajú žiadanky. Ak ma pamäť neklame, neplatila som nič (bola som tam min. rok cez leto).

smejkuskaa
autor
16. máj 2024

tak som zvedavá na zajtra 🙂 budem už tam o 7, radšej skôr ako neskoro 🙂
dúfam že to nie je take strašne ako sa tu v skupinách písalo 😊

vkatush
16. máj 2024

@smejkuskaa ak si dobre pamätám, tak už 7.30 tam musíš byť, lebo už začínajú s prvou "dávkou". Takže ak ti povedali, že na 7.00, tak choď. Vrátnik ťa pustí, ak povieš, že ideš na cukor, neboj, nebudeš stáť vonku.

Odporúčam slúchadlá alebo knižku, budeš sa nudiť.
A ja som nemusela kupovať roztok, dali mi oni.

bubkalienka
16. máj 2024

@smejkuskaa bola som.pred pár mesiacmi, mala som svoj roztok ale dávajú keď si nedonesies. Netreba sa objednávať, stačí prísť na 7.30.....urobia odber, keď.je dobrý, môžeš vypiť glukozu, a potom.sa robia ešte dva odbery.....všetko tam bolo v pohode,.vezmi si daco na čítanie alebo zábavu🙂 veľa šťastia a nezabudni si čistú vodu ,piť môžeš do pol litra 🙂

sunny15
17. máj 2024

Mňa to čaká o týždeň, sestrička mi napísala na žiadanku že medzi 7-7.30tam treba prísť,roztok si mám kúpiť vlastný.

smejkuskaa
autor
17. máj 2024

tak už som tu 🙂 prvý odber mám za sebou a čakám na prvé hodnoty , prišla som o 7:00 ale čo sledujem tak ženy prišli v časovom rozpätí od 7:00 do cca 7:30 a podľa toho čakáme v poradí 😊 držte prsty aby všetko dopadlo dobre

sunny15
17. máj 2024

@smejkuskaa a pustili ťa dnu?aj o 7.00?

smejkuskaa
autor
17. máj 2024

@sunny15 áno bolo normálne otvorené , sestričky sú tu už oveľa skôr, najprv sa čaká na recepcii a potom po 1. odbere sa presuniete do druhej čakarne. Keď som prišla jeden pán bol predomnou , obaja sme čakali a jeho ako prvého zobrali na 7:20.
Škoda že tu nie sú nejaké časopisy 🙂

sunny15
17. máj 2024

@smejkuskaa no to hej,hmm a nie sú tam mamičky s ktorými sa dá pokecať?

smejkuskaa
autor
17. máj 2024

@sunny15 no ja asi to šťastie nemám na takú mamičku , všetci sa mu hráme na mobiloch a jedna je tu s partnerom.
Bolo nás ty dokopy 5, ale jedna mala asi zle výsledky 🤷‍♀️, čiže len 4 žienky sme tu , mame akurát po glukóze a môžeme hodinu čakať 🥴

sunny15
17. máj 2024

@smejkuskaa no ako?vydržala si to?škoda,že si nešla o týždeň,ja by som s tebou pokecala😁

smejkuskaa
autor
17. máj 2024

@sunny15 ale vieš čo , da sa to v pohode 😊 ako vypiť cele naraz je to dosť záťaž , potom išla na mna únava, ale to hlavne z toho že tam človek sedel a čakal , ale už jak som sa najedla , vypila kávu úplná pohoda 😊 potom napíš ako si to zvládla ty 🙂

sunny15
17. máj 2024

@smejkuskaa no super a výsledky ti povedia hneď či pošlú gyndošovi?

smejkuskaa
autor
17. máj 2024

@sunny15 asi záleží od lekára , ale mojom prípade to posielajú rovno doktorke , čiže neviem výsledky 🙂

sunny15
18. máj 2024

@smejkuskaa tak zrejme posielajú každej