Zlý spermiogram

angelika141842
9. mar 2023

Ahojte baby máte skúsenosti s diagnózou oligoasthenoteratozoospermia? To že sa nepodarí prirodzene je mi jasné no podarilo sa vám umelým oplodnením ? A nejaké prírodné lieky ? Berieme folandrol a macu.
Ďakujem každej za odpoveď

lisabon02
9. mar 2023

@angelika141842 ahoj, my mame OAT.. 2x ivf a nič..

1samer11
9. mar 2023

@angelika141842 my máme ten istý problém a k tomu morfológia 1,2%. Môj manžel bral FertiDuo a potom sme prešli na bluefertil. Po opakovanom spermiograme mal lepšie výsledky. Zvýšil sa mu počet a pohyblivosť 😊
prirodzene sme to už vzdali a momentálne sme v IVF procese, stimuláciu mám za sebou a zajtra mám OPU.

bejbs123
9. mar 2023

@angelika141842 my s rovnakym spermiogramom 3vklady, dokopy 5embryi ani tuk a 4.vklad skoncil MA

angelika141842
autor
9. mar 2023

Mali ste robenu aj genetiku embryí?

bejbs123
9. mar 2023
taktotedanie
9. mar 2023

Nam sa podarilo prirodzene s touto diagnozou

veronikapetra
9. mar 2023

Ahoj, manzel ma OATZ gravis a ja nizke amh, 2x gin fiv ani tuk, na prvy sup vyslo v reprofite v Brne, syn ma 3 mesiace + mame este 3x HB v zalohe.

mimi410
11. mar 2023

Manžel mal oligozoospermiu ja pcos. Pomohli nám bylinky. Nebola šanca ani ísť na ivf kým sa to neupravi. Našťastie upravilo🙏

pamelaandersom
5. jún 2023

@mimi410 ahoj .možem sa spytat ake bylinky vam pomohli pri tehotenstve?mi mame tiež oligozoospermiu už više 1 rok sa snažime a nič.boli sme v car ferticent tam nam odporčali ivf a ja som upne poriadku len manžel ma pohiblivost nizki a počet.prosim vas čo vam pomohlo?

sandasan
15. jún 2023

@pamelaandersom ahoj ja som v januári otehotnela na prvý krát a o dieťatko som prišla v 22tt s teraz bol manžel na spermiograme morfológia mu vyšla 0% a oligozoospermia tak som z toho blázon 🙈

pamelaandersom
25. jún 2023

@sandasan .to mi ke velmi luto že ste prišlu o dieta poznam to.a ďôvod prečo ste one prišli?a vašmu mužovi za taki kratki čas sa pokazil spermiogram alebo ste otehotneli stim visledkom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre