Výsledky mojich ovulačných testov. Zadarilo sa nám?

sabinka2019
17. apr 2020

Dobrý deň, toto sú moje výsledky ovu testov- Viem že na to aby bol ovu test pozitívny musí byť čiarka ešte silnejšia lenže mne nikdy nevyšla taka čiarka. Najsilnejšia bola na 12 DC a potom už zoslabla. Inak mala som na 10 DC večer a cez noc bolesti v podbrušku ako keby nastala ovulácia v ten deň som mala aj biely výtok no nebol úplne riedky. Minulý mesiac som tiež nemala úplne silnú čiarku a predsa ovulácia nastala. Styk sme mali na 9 DC a na 14 DC myslíte že sa mohlo zadariť? Ďakujem

lauritka
17. apr 2020

@sabinka2019 a minuly mesiac ako vieš, že nastala ?? meriaš si bazalnu teplotu ? toto su velmi negativne testy. tam nie je ani naznak, že skoro rovnake, zeby si možno prešvihla vrchol.. skor nie.

ancovicka21a
17. apr 2020

ovulaciu su uz bud mala pred,alebo este len bude..z tychto vysledkov sa veru nema co zadarit..a vytok ma byt priehladny,nie biely. podla mna ovulacia nastala pred testovanim..

tulipanicek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sabinka2019
autor
17. apr 2020

@ancovicka21a Je to možné že už bola.. Tiež je pravda že mi nešlo na fotke zaostriť a niesu dobre vydno tie čiarky. No teraz vôbec neviem

ancovicka21a
17. apr 2020

@sabinka2019 ale vidno ich dobre..proste to ber tak,ze tieto dni ovu neprebehla..skus si radsej od buduceho cyklu merat bazalnu teplotu,alebo ak mas peniaze navyse,tak si ovu test rob kazdy den

sabinka2019
autor
17. apr 2020

@ancovicka21a mne doktor povedal že ma podozrenie na PCO jeden mesiac som nemala ovulaciu a tak mi ms meskala 22 dní no už začínam tomu veriť že ovuláciu nemám 😏😏
A to beriem inofolic

veronikaszabova
17. apr 2020

@sabinka2019 na vyvolanie ovulacie je clostilbegit

sabinka2019
autor
17. apr 2020

@veronikaszabova Mate stým nejaké skúsenosti? Pomáha skutočne?

veronikaszabova
17. apr 2020

@sabinka2019 brala som ho, vdaka nemu mame mladsieho syna.
Informuj sa u svojho gynekologa.

ancovicka21a
17. apr 2020

@sabinka2019 ma podozrenie na PCO?to je co za doktora..bud mas alebo nemas..vsak to musi vidiet,nie?treba nasadit liecbu a potom sa mozes testovat..

sabinka2019
autor
17. apr 2020

@ancovicka21a áno gynekológa som vymenila pôjdem k inému ten doktor mi povedal jeden mesiac že je všetko v poriadku že málokedy vidí také pekne vaječníky že nebudem mať problém otehotnieť tak som mu povedala že sa snažíme a stále nič (Bola som tam kvôli tomu že som mala špinenie a zase ms.. Proste mi to dosť haprovalo) dal mi vyvolavacku a druhy mesiac mi 22 dní meskala ms tak som tam šla povedal že nemám dozrete folikukuly a že mám si kúpiť inofolic môže ísť o PCO

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evatko
17. apr 2020

@ayanamirei
Na splodenie stačí sex 1x, v správny cas
@sabinka2019
Tieto testy sú ďaleko od pozitívnych.
Aký dlhý cyklus mavas, plus mínus?

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sabinka2019
autor
17. apr 2020

@evatko mávala som pravidelný 26 dňový lenže posledné cykli mi meškala vždy ms plus minus mam 30 dňový cyklus

evatko
17. apr 2020

@ayanamirei takú nemám.
A stoja mi vlasy dupkom, keď ju niekto používa.

evatko
17. apr 2020

@sabinka2019 takže si si tie testy robila zbytočne skoro, a skoro aj skoncila

evatko
17. apr 2020

@evatko začala by som 12tym dňom, keby sa Tu zase skrátili. A robila dva x denne.

evatko
17. apr 2020

@sabinka2019
A vydrž do 18 aspoň.

sabinka2019
autor
17. apr 2020

@evatko myslíš tak budem ďalej testovať ďakujem za radu

tulipanicek
17. apr 2020

Zaostrenie fotiek nič nezmení na tom že tie testy sú negatívne

ancovicka21a
17. apr 2020

@sabinka2019 pekne vajecniky 😀 porazi ma 😀 ako ten doktor nevie,ze na otehotnenie treba aj ine veci ako pekne vajecniky?cim skor chod k niekomu normalnemu

@ayanamirei no nahodou,mne to podla aplikacie sedi 😉 ale samozrejme,neriadim sa tym

sabinka2019
autor
17. apr 2020

@ancovicka21a Tiež si to myslím ešte mi povedal že po pôrode si budem musieť zaobstarať hneď antikoncepciu aby som neotehotnela hneď a na ďalší mesiac už že takto to nevyzeralo predtým.... Že 16 nedozretych folikulov....

dejna26
17. apr 2020

@ayanamirei Náhodou, ja som takú aplikáciu mala, a otehotnela som úplne mimo plodných dní, ktoré mi predpovedala 😅😅

miadi
17. apr 2020

Ach jo.. namiesto ovu testou a zaostrovani fotiek treba mat kazdy druhy den sex a bude do par mesiacov babo. Netreba z toho robit vedu merat si rano teplotu sledovat kazde pichnutie vaječnika. Treba len chlapa viac zapojit do .. zastrčky.

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ancovicka21a
17. apr 2020

@sabinka2019 len taka otazka,kolko ma ten doktor rokov a ake ma sono? 😀

sabinka2019
autor
17. apr 2020

@ancovicka21a Je starý už aj na dôchodku popri tom ešte stále ordinuje preto pôjdem inam

ancovicka21a
17. apr 2020

@sabinka2019 presne to som si aj myslela..samozrejme,nic proti nemu,a pri vsetkej ucte k nemu,ale takyto doktor je mozno dobry len na predpisovanie antiky a preventivne prehliadky..mala som tiez skusenost, tiez podobneho doktora,ale uz velmi davno a proste si nevsimol 3 mesiace,ze pod vajecnikom mam cystu ako hrom..na operacku ma vtedy brali v hodine 12stej,bola by som zrejme vykrvacala,alebo by mi museli vybrat vajecnik..hned po operacii som isla k inemu a som u neho doteraz a velmi spokojna..

miadi
17. apr 2020

@ayanamirei ja nechapem Niektore sa snažia o nepoškvrnene počatie.. raz tu jedna dumala či nie je neskoro na druhe dieta pred 40kou :, a potom z nej vypadol taky detajl ze sex s muzom uz rok nemala ., a ze vlastne je zly blb 😀ten jej vek bol najmenši problem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre