Vynechaná menštruácia opäť mešká - som tehotná?

livia235
7. apr 2020

Ahojte chcela by som sa spýtať stalo sa to už niektorej z vás, menštruáciu som mala dostať minulý mesiac 14 steho no nedostala som ju doteraz ale test mi vyšiel negatívny môžem byť tehotna? Alebo je za tou meškajúcou menštruaciou niečo ine? Niekedy mam menstruacne bolesti ale.menštruácia stale nedochádza
Dakujem za odpovede 🙂

elisa1910
8. apr 2020

@livia235 mozes byt testy nemusia byt spoľahlive.. Skua test clear blue

dublinka22
8. apr 2020

@livia235 ja by som sa už radšej asi objednala k doktorovi. kedysi sa to stalo aj mne, a meškala mi menštruácia celý mesiac, nič za tým nebolo. Ale aspoň ma doktor uistil že som v pohode. a potom som ju dostala. ak sa snažíte o bábo tak radšej choď k doktorovi, budeš mať istotu

livia235
autor
8. apr 2020

@dublinka22 no neviem nieje ešte priskoro íst k lekárovi 😏 uvidím tento mesiac do 14steho že čo a potom pouvažujem 😊 ešte to by som.sa chcela spýtať ja som nikdy nemala bolesti zubov ale.v poslednej dobe mam.veľmi citlive zuby a aj dasna ma to s tehotenstvom niečo spoločné?

dublinka22
8. apr 2020

@livia235 áno, zuby v tehotenstve môžu byť citlivé. No ako chceš, kľudne počkaj ešte ten týždeň a potom zájdi k lekárovi. Ja by som to už potom neodkladala, lebo ak by to bolo mimomaternicové, alebo nejaká infekcia či iná vec prečo si nedostala ms, tak aby bola liečba rýchla a jednoduchá.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre