V roku 2012 budem maminkou

dadkak
17. jún 2011

ahojte maminy, ktoré plánujete byť maminami 2012, ale aj maminy, čo už viete, že budete maminami v 2012. my sme v štádiu príprav a o mesiac začíname naplno snažilkovať a veríme, že budúci rok pribudne k našej lásočke sestrička alebo braček 😉

anlady
19. jún 2011

@dadkak ahoj dadkak, ja sa pridávam a držím nám palečky 🙂

dadkak
autor
19. jún 2011

@anlady ahoj anlady, aj ja držím palčeky. nech sa všetko podarí a dojde do úspešného konca 🙂

atreyu
19. jún 2011

Ahojky tak toto mi sľúbil aj môj manžel tak bodaj by to bola pravda...

mishel33
19. jún 2011

@dadkak ahoj aj ja sa pridavam, tusim som uz niekde pridavala k tebe komentarik, my sa zacneme snazilkovat od septembra 🙂

katus193
19. jún 2011

kocky teda do boja aj ja sa pridavam,chcela by som tiez mimi cim najskor v roku 2012 a my sa zaciname snazit uz o par dni 🙂 je to snazenie po neuspesnom tehotenstve ☹ a ja verim ze tento raz vsetko dobre dopadne

petra1303
19. jún 2011

Ahoj aj ja sa pridam v stredu idem na ultrazvuk lebo minuly tyzden bolo vidiet len gestacny vacok tak uvidime...

dadkak
autor
19. jún 2011

tak žienky, som rada, že sa tu pomaličky zbierame a verím, že budúci rok tu už budeme písať o našich detičkách a budeme sa povzbudzovať do úspešného konca 🙂

@katus193 neboj, teraz to dopadne dobre. nám sa tiež dcérka narodila až na druhý pokus. je to náš pokladík. ale už aj ona dlho túži po súrodencovi a aj nám sa už zachcelo drobčiatko zase 🙂

janie80
19. jún 2011

ahojte kocky, mozem sa pridat? 😉 snazit sme sa zacali v novembri minuleho roku, na konci decembra som potratila a odvtedy je nasa snaha zatial bez vysledku... Tak velmi dufam, ze v roku 2012 budem mamina... 😉

kaaaty
19. jún 2011

ahojte nastavajuce tehulky...aj ja to mam v plane rodit v 2012....verim ze sa nam coskoro podari porazit PCO a budem tehulkou....vsetkym prajem aby ste boli coskoro tehulkami 🙂

kosska3003
19. jún 2011

ahojte aj ja sa pridavam snazime sa uz od zaciatku roka zatial bez vysledkou lebo je to koplikovane s mojim cyklom aj mm neni stale doma tak dufam ze coskoro sa vsetky dozvieme radostnu spravu

jerryjanka
19. jún 2011

rada by som sa stala v roku 2012 dvojnasobnou pripadne aj trojnásobnou maminkou ale moc tomu neverím po tom čím sme si prešli tak aspon vám držím palce nech to ide všetko hladko.

kamiletka
19. jún 2011

Ahojte, aj my sme chceli surodenca pre nasu malu 3 rocnu dcerku, a podarilo sa, mame potvrdeny termin 9.1.2012 by sme mali mat nove babetko v rodine,,,,nevieme este pohlavie,,,ale tesime sa velmi!!!

dadkak
autor
19. jún 2011

@janie80 nezúfaj, príde, keď to nebudeš ani čakať 🙂

@jerryjanka nádej nikdy nezomiera. a keď tomu budeš veriť, pôjde to 🙂

@kamiletka tak vitaj tehulka. dúfam, že sa k tebe čoskoro všetky pridáme 🙂

katusap
19. jún 2011

ahojte...som kratko po zamlcanom potrate , ale dufam, ze od septembra sa budeme moct zase snazit ... termin som mala na 6.1. ☹ tak snad si uz o par mesiacov budem hladkat brusko so zdravym miminkom.....vsetkym snazilkam drzim palce 🙂

katik1
20. jún 2011

aj ja by som rada pridala k vám, dúfala som že to príde tento rok alebo nepodarilo sa, takže verím, že v roku 2012 to víde a budeme šťastnými rodičmi 🙂 my sa snažíme už od novembra 2010, tak hádam leto 2011 bude úspešné

janie80
20. jún 2011

@kamiletka tak to je super, blahozelam... dufam, ze ta budeme vsetky nasledovat... 😉
mne inak kartarka vyvestila, ze porodim este toho roku... tak to dufam, ze nie, kedze este nie som ani tehu... 😕

katik1
20. jún 2011

@katusap ahoj môžem sa spýtať, aký to je vlastne zamlčaný potrat, teda ak ti to nevadí, nechcem sa ťa dotknúť, lebo viem že to musí byť veľmi ťažké ☹

atreyu
20. jún 2011

@katik1 Zamlčaný potrat (missed abortion) znamená, že sa plod ďalej nevyvíja, odumrie, pričom nemá žena žiadne problémy. Dôležitú rolu tu hrajú opakované ultrazvukové vyšetrenia a odber tehotenského hormónu. Jeho hladina totiž spravidla klesá. Aj tu sa potom vykonáva vyčistenie dutiny maternice. (mňa nečistili)

helenka333
20. jún 2011

Ahojte tehulky (budúce tehulky)...tiež som po MA a už čakám na mrchu, len aby už došla a hneď sa začneme opäť s mm snažilkovať 🙂 velmi velmi chcem byť maminou zdravého bábätka, v 2012 to musí vyjsť 🙂 držím aj Vám palčeky 🙂!!!

ernuska296
20. jún 2011

ahojte ...pridam sa do vasej temy..nic ineho si do noveho roka 2012 nezelam ako moje kolegyne( katusap a helenka333) z inej smutnej ako zdrave BABATKO 🙂))) tak verim ze to leto 2011 bude zlomove a tehulkujeme spokojne a v zdravi v ustretiii roku 2012 🙂)))

atreyu
20. jún 2011

ja som 14 dc mám po ovuľke tak dúfam, že sa bude teplotka držať hore a o pár dní budú na teste koľajnice...držte pršteky 🙂

janie80
20. jún 2011

@atreyu jasne, ze drzime... kazdej jednej... 😉 ja som dnes 33DC, 6DPO, toez som v obdobi toho nekonecneho cakania... 😠

lussinkaaa
20. jún 2011

Ahojte, rada by som sa k vam pridala 🙂 , dnes som 22 DC a tuzobne ocakavam den, ked najdem // 🙂 Ach jaj, uz len zopar dni to vydrzat 🙂

dadkak
autor
20. jún 2011

joj žienky, všetkým nám držím palčeky. ja sa neviem dočkať cca polky júna. chceme začať snažilkovať, keď mi začne dovolenka. nech máme kľud. bez stresu. a ja verím, že sa to podarí hneď prvý mesiac 🙂 len si musím nakúpiť zásobu ovu testov, lebo mám nepravidelný cyklus, takže je to ťažko určiť z tabuľky 🙂

martinkatinka
20. jún 2011

@dadkak -ale načo ovu testy?? len pekne každý druhý tretí deň sa snažiť a podarí sa 😀 😀 nám sa podarilo posledný mesiac, kedy sme sa mohli snažiť a podľa mojich výpočtov to vobec nebolo cez ovulku no proste 😉 zázrak a ešte s polovičnou veľkosťou mojich vajíčok....a je z toho malý Samko 3600g a 52 cm pri narodení

dadkak
autor
20. jún 2011

@martinkatinka joj, keď u nás je to snažilkovanie dosť obtiažne. obaja pracujeme na smeny, takže sa kvôli dcérke snažíme, aby bol vždy jeden z nás s ňou. takže u nás si väčšinu času podávame kľúčky od dverí ☹ ale tak uvidíme, čo bude cez dovolenku 😝

janie80
20. jún 2011

@dadkak pravda je, ze vraj pri snazeni kazdy druhy den je pravdepodobnost otehu strasne vysoka... ale my sme sa takto snazili 4 mesiace a nic... normalne som mala pocit, ze este chvilu a prepne mi z toho... 😅 teraz pekne meriam teplotu a viek, kedy ovu bola... 😉

janie80
20. jún 2011

@martinkatinka muselo to byt cez ovulku... len ovulka bola posunuta a nie podla vypoctov... my v teme mame kocku, ktora sa snazila 12-16DC, ako jej povedal doktor... rok a pol.... ked zacala merat, zistila, ze ovu mala az 21DC a tehu je hned prvy cyklus merania... 😉

dadkak
autor
20. jún 2011

@janie80 joj, keď ja to meranie moc nemusím. ja si radšej nakúpim ovu testy. nie všetky sú neprimerane drahé. dajú sa aj za normálnu cenu kúpiť 😝 😉

janie80
20. jún 2011

@dadkak moj mm sa bal, ze ma to bude velmi stresovat... normalne mi to dovolil pod podmienkou, ze ak by ma to stresovalo, tak prestanem... 😅 ale zatial v pohode... tento cyklus som mala ovu az 27DC... to by bolo testov od 11DC, ako vravia lekari... 😉 ale kazda si najdeme nieco, co nam bude vyhovovat a bude... s mm sme sa 4 mesiace milovali kazdy druhy den, potom som to stopla, ze ideme merat... a tutumutu bolo aj tak 4 krat do tyzdna, lebo sme to chceli a nie museli... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre