Tehotenstvo po mimomaternicovom

nikcaaa789
9. máj 2017

Ahoj baby prosím vás viete mi poradit? Pred rokom a pol som prekonala mimomaternicove tehotenstvo s odobratim pravého vajickovodu s priatelom sme po operacii mali asi mesiac pauzu a po mesiaci pauzi sme sa znovu snažili o babo ale stále nic MS mám pravidelnu každých 28 dní ovulku mám stále a aj viem kedy vtedy sa snažíme aj najviac ale marne co mám robit prosím vás už sme zufali s toho dakujem za kazdu radu

sykorkauhliarka
9. máj 2017

ist k doktorovi 🙂 ..nam sa podarilo po 4 mesiacoch po laparoskopii

dagaz
9. máj 2017

@nikcaaa789 nam sa nepodarilo uz nikdy. Po 3 mimomaternicovych uz 9 rokov nic. Vraj iba pravy vajcovod odobrali.. Niesom si ista...

linda20111
9. máj 2017

@nikcaaa789 Ahoj, my sme sa zacali snazit po 5mesiacoch od laparoskopie. Tiez som sa bala ze sa to uz nepodari, kedze som prisla o lavy vajickovod. Pomohla mi zmena prostredia, nastupila som do prace. Nepremyslala som uz nad tym co sa stalo. Nechali sme tomu volny priebeh a podarilo sa. Otehotnela som presne po roku.

nikcaaa789
autor
10. máj 2017

@dagaz já už som tiez mala kadejake pochybnosti ze mi vzali nielen pravý vajickovod to mimomaternicove sa mi podarilo hned v prvy mesiac jak sme sa snažili a teraz rok a pol a stale nic neviem co by sme už mali skusit či IVF alebo stále skusat dalej a dufat

dagaz
10. máj 2017

@nikcaaa789 ja som mala mimo na oboch stranach tvrdili aj v spravach mam ze mi odobrali len pravy ale 9 rokov nic tak zacinam pochybovat. My sme boli na ivf. Mame syna

nikcaaa789
autor
10. máj 2017

@dagaz a to ivf sa podarilo hned na prvý krát? A cenovo to ako vychadza?

dagaz
10. máj 2017

@nikcaaa789 ano na prvy krat nastastie. Cenovo? No to je velmi individualne. V prvom rade sa to odvija od problemu ..potom od toho kolko a ake lieky sa beru ,kolko je vajicok ,ako sa oplodnuju, ci je predlzena kultivacia ci nie, kolko sa mrazia a tak dalej a tak dalej

nikcaaa789
autor
11. máj 2017

Aha ze takto to funguje no nieco som pocula ze cast ivf hradí poistovna a vás to vyšlo cca tak má kolko?

mravvcek
12. máj 2017

Chxem sa opytat ci je tu nejaka tehulka co je tehotna po mimomaternicovom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre