Snažíme sa 4 mesiace a stále nič

sabca24
27. sep 2016

Ahojte baby ste skusenejsie mohli by ste mi poradit z priatelom sa snazime o babetko uz 4 mesiace a stale nic ☹ vedeli by ste mi poradit?Doktor povedal ze som v poriadku nech sa snazime.Vedeli by ste mi poradit?Dakujem pekne za kazdu radu

lasina
27. sep 2016

Moja niektoré sa snažia niekoľko rokov.mam známu,co sa snažia už niekoľko rokov,a podľa doktora sú zdraví.

lealikk
27. sep 2016

@sabca24 hlavne musis byt trpezliva. Aj ja mam vela kamaratiek ktore sa uz snazia dost dlho a zatial sa im to nepodarilo. V prvom rade treba byt aj v psychickej a fyzickej pohode. A vsimam si ze sa to vzdy podari ked to ani neplanujete

sabca24
autor
27. sep 2016

Citala som ze by mohlo aj pit caj alchymilkovy

marcopollo
27. sep 2016

@sabca24 ahoj aj ja som na tom po dobne 😒

tinule
27. sep 2016

@sabca24 síce každý hovorí nemyslieť na to, ale mne naopak pomohlo plánovanie. Merala som BT plus používala ovulacne testy. A oplatilo sa, ovulku som mala až na 25 DC a to by som bez sledovania nevedela. A to mam len jeden vajcovod.

sasa1983
27. sep 2016

@sabca24 4 mesiace?? To je strasne malo na paniku a predcasne zavery v neuspech. Neviem kolko mas rokov, ale ak sa budete snazit 12-15 cyklov (ovulacii), pokial ich teda mas, potom smer lekar.

sabca24
autor
27. sep 2016

A da sa to zistit ze mas ovulaciu aj bez testov a merania BT?Podla vytoku?

sabca24
autor
27. sep 2016

@sasa1983 25 rokov mam.Teraz som dostala 24

tinule
27. sep 2016

@sabca24 podľa hlienu je to nepresne, ja som mala napr hlien aj týždeň pred ovu

lucinka511
27. sep 2016

@sabca24 4 m je este nic.ked sabudete snazit vyse roka a nic chod na vysetrenia.Ovulacia zvycajne prebehne na 14 d cyklu ale u kazdeho je to individualne, pri ovulacii mas vytok. a aj zvysenu chut na sex ak si si nie ista tak si kup ovulacne testy alebo sexujte s ptiatelom od skoncenia menzesu 24 dni v kuse.na istotu.

jakyra
27. sep 2016

@sabca24 ono niekedy sa nedarí keď človek veľmi chce..prvá dcéra prišla ako blesk z jasného neba a keď sme chceli druhý krát tak to nejako nešlo..snažili sme sa vyše pol roka..potom som sa dozvedela už ani neviem odkiaľ o kvapkách gynex..brala som ich ja aj mm..a menzes už neprišiel..ani som ich nestihla doužívať..do mesiaca tehotná..tak neviem,je to náhoda či ozaj pomohlo?..za skúšku nič nedáš 🙂 ..sestra ho užíva dlho,ale ona má aj iné ženské problémi,sice není ešte tehotná,ale upravilo jej to menzes..

mimka11111
27. sep 2016

@sabca24 u kazdeho je to inac....nam sa niekolko rokov nedarilo,planovali sme ....a nic....akonahle sme prestali planovat, ostala som tehu

sabca24
autor
27. sep 2016

Kvapky gynex som pouzivala aj partber a nic ☹ skusim pit ten caj a uvidime

sabca24
autor
27. sep 2016

Skusim nato nemysliet.Psychika tuez nato vplyva.A zase si myslum kazdy den sex nieje dobry

charity
27. sep 2016

@sabca24 Spermiogram dopadol ako?

papricka33
27. sep 2016

@sabca24 no UŽ by som vynechala. stačí jednoducho - 4 mesiace. Je to fakt nič. 1-2 roky sú úplne normálne. To len ľudia sú dnes netrpezliví a chcú všetko a hneď teraz. Čím viac sa tým začneš zaoberať, hlavne tu na MK, tým sa z teba začne stavať problémová snažilka. Preboha veď si mladá, kašli na to, užívaj život a jednoducho ver. Psychika je sviňa. Tlak, ktorý si vytváraš sa ti môže pekne zvrhnúť a neukontroluješ to..? Ozaj a sex každý deň určite nie. Teda s tým istým mužom 🙂 " vysriela všetky náboje" Spermie sa tiež tvoria a zrejú. Stačí okolo ovulácie, každý 2 deň 😉

ejmylia
27. sep 2016

Nerieš to, hlavne nie tu, lebo ťa to bude trápiť viac a viac. Snažte sa ďalej, ale príliš netlačte. Užívajte si život, to čo máte teraz tú kvázi slobodu, majte sa radi, cestujte, robte čo vás baví, a ono to príde 🙂

ronniec
27. sep 2016

pokracujte 🙂

adusko123456
27. sep 2016

Ahoj, u nás to bolo rovnako vyše roka stále nič, už som mala pocit, že niečo nie je v poriadku, ale jedno dieťatko sme už mali a ďalšie sme chceli. Čím viacej sme chceli tým viac sa nič nedialo, každý mesiac som. Si nahovarala atď. Potom som si povedala, že kašlem na to, keď to má prísť tak príde, no ver ci never, ono to fakt tak funguje. V tom čase sme sa sťahovali kopec roboty, chystala som sa na jednu velkansku party, ale pred tým si vravím že už už týždeň mi to mešká radšej si spravím test, a na moje počudovanie vyšli // netreba tak na to myslieť, nie je to dobre ani na psychiku. Nevzdávaj to, bud veselá a dalej pokračujte. Keď ste zdraví príde to samé, od seba. Držím palce.

lucinka511
27. sep 2016

@sabca24 tak ked chces ist ma istotu tak po skoncemi menstruacie.dajme tomu dva dni kazdy den sexujtene nejakych 20dni. vela parov otehotnelo tak.

dismonika
27. sep 2016

4 mesiace je veeeeeeeeeeeeľmi kratka doba 🙂 takže kľud a ono to pride 🙂 Držim palce

ericenka1985
27. sep 2016

Dobry vecer, tak čaj zo samotnej alchimilky je vysoko potratovy to nepite, ale zensky caj Gynastan sa vola ten pite, a my sme sa znazili dva roky a potom to prislo uz som bola zúfalá, a teraz mam.doma.10 mesacnu dcérku. Nezufajte a hlavne sa nestresujte hovorim zvlastnej skusenosti

anjelik2509
27. sep 2016

aj my sme sa snažili pri prvej aj 4, aj 5 mesiacov, tiež som z toho bola mierne mimo a to bolo práve to.... psychika je sviňa... po novom roku som sa naštelovala na iné veci, začala som cvičiť, venovať sa sebe a bum, do mesiaca bola fazuľka v brušku... 😉 chcelo to len svoj čas... a teraz som čítala, že niektoré veci, sny, túžby k nám prídu, keď ich "pustíme", necháme plávať... zázračne sa nám vrátia keď už v to nedúfame a ani nečakáme 😉 😉

sabca24
autor
28. sep 2016

Ahojte baby uz vcera som spozorovala ze som mala len necele tri dni menstruaciu.Predtym sme sa snazili z priatelom stale.A to mavam svoje dni 7 dni a doat silne.Mohli sa to konecne podarit? 🙂 dakujem za kazdu radu

miriamn76
28. sep 2016

@jakyra Ahoj. Ten gynex si ako brala? Cely cyklus alebo iba do ovu?

sabca24
autor
28. sep 2016

Iba do ovulky

jakyra
28. sep 2016

@miriamn76 tak on by sa mal užívať 21 dní a potom musí byť pauza 7 dní..čiže ja som začala po skončení menzesu..brala som ich tých 21 dní a čakala som na menzes..ale už neprišiel..a počas tehotenstva sa už užívať nemôžu..tak som čakala aspoň dva týždne a potom som si robila tehot.test.

sabca24
autor
28. sep 2016

Tak skusim to tak brat a uvidime 🙂

jakyra
28. sep 2016

@sabca24 a ako si to ty brala?..a ako dlho si ich užívala?

miriamn76
28. sep 2016

@jakyra super dakujem ☺

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre