Snažilky po vysadení hormonálnej antikoncepcie

subbinka
15. jan 2014

Ahojte baby vysadila som anti koncom augusta a stale ešte tehotenstvo neprišlo chcela by som aby ste mi napisali o vas a ake zmeny pocitujete po vysadeni a ako rychlo ste otehotneli po vysadeni a vselico co vas napadne

ichbinich
15. jan 2014

Zmeny: hormony mali diskoteku, ako sa hovori 😉
Divne pocity v podbrusku, niekedy ako menstruacia, vyrazky horsie ako v puberte...
Ja som otehotnela po vysadeni po pol roku. Teda 7 menstruacia uz neprisla 😉
Druhe tehotenstvo po vysadeni jednozlozkovej tabletky po 2 mesiacoch. Tam tie zmeny neboli take vyrazne.
Mnestruacia sa mi v oboch pripadoch po vysadeni vratila normalne a dost pravidelne. Plodne dni a pod. som nikdy nesledovala. Proste sme mali previdelne nechraneny sex 😉

netswan
15. jan 2014

4 mesiace 🙂

nicole89
15. jan 2014

Ahoj, no ja som tiež užívala HAK dlhodobo, presnejšie od mojich 17tich rokov bez prestávky až do septembra 2012, čiže šesť rokov - trojgeneračnú Lindynette tabletky to tuším boli, či tak nejak sa to volalo. My sme sa s priateľom priveľmi nesnažili, sex sme mali vtedy, keď sme na to mali chuť, keď bol čas...ja som často cestovala a nebola doma, takže veľmi aktívne to nebolo 😀 Ale povedali sme si, že ak to príde, tak to príde a ak nie, tak nevadí, skrátka sme nestresovali, netlačili sme na pílu...ja som si ani nepočítala, kedy mám ovuláciu, lebo ja mám veľmi nepravidelný menzes... Napriek tomu viem presne, kedy som otehotnela, pretože to bol zrovna mesiac, kedy som mala štátnice a bola som na Slovensku, za priateľom som prišla len na týždeň. Otehotnela som v máji 2013 - na 14. deň od skončenia menštruácie. 😵

subbinka
autor
15. jan 2014

no ved ja som brala anti 4 roky ale to vysadenie mi rozhadzalo cely cyklus meska mi vkuse teraz mi naposledy meskala dva tyzden moj cyklus je 40dnovy a prve tri mesiace mi nic nebolo ale teraz sledujem ako sa vyhadzujem horzne vsade okrem pleti vsade a je to strasne aj citim zmeny chuti a tak som zvedava kedy sa podari nam lebo mame tiez nechraneny sex

linda20111
15. jan 2014

@subbinka ahoj, ja som brala antikoncepciu 7 a pol roka, po jej vysadeni som mala rozhadzane hormony, mastnu plet, nepravidelnu menstruaciu, skratka druhu pubertu 🙂 toto trvalo asi pol roka, az potom som chcela otehotniet a podarilo sa na prvy raz.

janka820
15. jan 2014

Ja som vysadila pred 3mesiacmi,snazime sa 2mesiace,tak uvidim,ci sa zdarilo.HAK Mercilon som brala 3roky a zmeny zatial ziadne aj mrcha prisla na 33den,potom 29den.ale nalady ani vyhadzana som nebola.aj ovu som mala, teda aspon vsetko tomu naznacovalo 😉 tak mi ostava cakat,ak sa to teraz nepodari pojdem k dr.nech mam istotu,ci som ok. snazime sa o prve baby, takze som taky "novacik" co sa tyka merania BT atd... a kys.listovu beriem 4mesiac. 🙂

subbinka
autor
16. jan 2014

@linda20111 tak to sa Vám pekne podareilo na prvy sup my si nedavame pozor od vysadenia anti vobec a zatial nic a som stale vyhadzana cervenymi pupakmi som z toho nervozna

tamarka9
16. jan 2014

ja som uzivala Mercilon okolo 8 rokov, vysa dila som a co sa zmenilo, ze pocas ms ma prestala boliet hlava, ked som mala HAK priserne migreny vzdy cez ms- to je vyhoda. Nevyhody- viac sa mi mastia vlasy a pred ms sem tam daky pupak, ale inak nic. Co sa tyka tehu, po vysadeni som cakala na prvu ozajstnu ms, prisla 27 DC presne ako predtym...dalsiu som uz nedostala lebo som som bola tehu, ale babo sa nejako dobre nechytilo a prisli sme on. Potom som cakala znovu na ms a ta prisla presne 27 DC a zase sme supli na to a znova neprislo, takze sa teraz modlime aby sa udrzala zubrienka 🙂

brumka
16. jan 2014

@subbinka ahoj ja prve tehu po jedno cykle, druhe tehu po 8 (mala som jedno MA s podozrenim na mimomaternicove).... pocity po vysadeni som nemala ziadne uplne pohodicka 🙂

petardus
21. jan 2014

@subbinka ja som vysadila v septembri, po 8 rokoch, 3 roky som mala Minervu a zvysnych 5 Chloe (ak si dobre pamatam tie roky), doktor mi tvrdil, ze to nie je prilis silna HAK, ale tak ktovie. Po vysadeni neboli ziadne zmeny, menzes prisiel vzdy o den neskor, inak som sa len trochu vyhadzala, akoby som bola opat v puberte 🙂 inak to trvalo 3 dni a bolo po (co je super, lebo pred nasadenim HAK to bolo aj 7 dni). A od vysadenia sme nechavali na prirodu ako to zariadi....a dnes som na teste zbadala kolajnicky 🙂 drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre