Slabá čiarka na teste a citlivé bradavky. Som tehotná?

sasen123
10. apr 2020

Pekný deň Vám prajem. Potrebujem poradiť. Snažíme sa o bábätko s priateľom už 8mesiacov. Menštruacia mi mešká od 23.3.2020. Ešte minuly týždeň som si robila test, ktorý mi vyšiel negatívny. Stále som mávala bolesti v podbrušku ako na ms ale nič. Tak tento týždeň v pondelok som si ho opakovala a mala som dve čiarky, aj keď bola úplne slabá. Tak som opakovala každý deň test a čiarka silnela (urobila som 4 testy za 4 dni) ale stále je slabá nie je ako tá prvá. 2 týždne som mala citlivé bradavky a včera má začali dokonca bolieť hrozne prsia. Volala som sestričke že potrebujem vyšetriť tak mi povedala, že to nie je akútny stav. Takze ja neviem na čom som 🤦😏 mal to niekto podobne ? Ďakujem Vám za odpoved baby

denden77
10. apr 2020

@sasen123 no.. si tehotna.. gratulujem 😊

deti95060810
10. apr 2020

však ak si tehotná tak k lekárovi ozaj nemusíš...Máš času dosť - najmä keď je teraz corona. Tehotná budeš aj o 2 mesiace.

sense
10. apr 2020

Ak ti vysli dve ciarky...nemusia byt rovnako silne tak tehotna si.... k lekarovi mozes kludne az o dva tri tyzdne...to uz bude aj na sone vidiet

dublinka22
10. apr 2020

mne keď vyšla druhá čiarka a volala som doktorovi že som asi tehotná a potrebujem objednať, tak ma objednal o 3 či 4 týždne, aby už videl či to tam naozaj je. tak mu kľudne zavolaj tak o 2 týždne, že nech ti už dá termín

adelkaa9
11. apr 2020

@sasen123 ahoj ja som mala dve rovnako silne ciarky az nejako po 10 dňoch meškania. Ale ak ukázal test tak tehotna si, uz si ich viac nerob iba sa stresujes, gratulujem. Dr. ma ešte cas, zatial oddychuj a setri sa 🙂

nanka888
11. apr 2020

@sasen123 ahoj, kolko dni si po ovu?

sasen123
autor
11. apr 2020

@nanka888 vychádza to nejak cca 31 dni .. dnes som robila test znova a vyšli pekne dve čiarky ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre