Ružový výtok, meškanie menštruácie a negatívny test.

kikaham
19. feb 2020

Mám otázku mávam vždy pravidelný menzes všetko je vždy presne a v poriadku 🙂 poslednú menštruáciu som mala počas ovulácie úplne troška krvy iba také ružové fľaky na papieri ...viem že je to normálne no u mňa to bolo počas ovulácie prvý krát .
Menzes mi nedošiel mešká 6 dní už by mal prakticky končiť .
Urobila som si test vlastne dva rôzne testy a oba negatívne :( ale ja cítim že som tehotná som strašne nafúknutá a mám obrovské boľavé prsia ...doktorovi pôjdem a pondelok no tá nevedomosť ma zožiera je možné že by som bola tehotná aj keď sú iba testy negatívne ? Veď už by to malo ukázať keď mi meškajú 6 dní je dosť ...ďakujem za odpovede

kimivox
19. feb 2020

@kikaham samozrejme ze mozes byt, kamoske prve tri mesiace ziadny test neukazal este aj krami mala az vo stvrtom nedostala krami a az vtedy jej ukazal test 👌🙂

kikaham
autor
19. feb 2020

@kimivox ďakujem za odpoveď tak snáď áno bola by som veľmi rada 🙂

hrasocek12
19. feb 2020

@kikaham ak si nedockava chod si k obvodnemu odobrat krv a na vlastne naklady si dat urobit hcg test do labaku ☺️ ja som tak bola raz a platila som nieco okolo 15eur jak samoplatca ☺️ ale vsade inak beru ☺️

kikaham
autor
19. feb 2020

@hrasocek12 asi to tak aj urobím ďakujem za odpoveď 🙂

ajka0207
19. feb 2020

@kikaham Ja len ze menstruacia a ovulacne krvacanie su dve veci a ak si mala ruzove flaky na papieri, tak to nebola menstuacia. A tehotna byt mozes, ja by som pockala do toho pondelka, prvy trimester je aj tak neisty, dnes zistis ze si tehu a zajtra moze byt vsetko inak.

loliki
19. feb 2020

@kikaham poslednú menzes si mala pocas ovulacie? Ak más vsetko pravidelné , ovulaciu más v strede cyklu okolo 14. dňa. Nebolo by vhodnejsie to nazvat krvacanim pri zahniezdovaní oplodneného vajícka? Vtedy si uz mohla subjektívne citiť, że si tehotná. Zatial gratulujem. 🙂

loliki
19. feb 2020

@kikaham A este otázka, kedze neuvadzas datumy. To 6 dňové meškanie rátaš od coho, od ktorého krvácania? Lebo normálna menstruacia trva cca 5 dni, takze nerátaj od objavenia ružovych fliacikov, lebo zblbneš aj lekára a povie ti, že bábo nemá správnu veľkosť. Dopraj sebe aj malinkému pokoj aj od doktorov a teš sa zo života. stresovanie ešte nikdy nikomu nepomohlo.

kikaham
autor
19. feb 2020

@loliki no normálne som mala menštruáciu jakavam skončila mi 23.1 a vtedy keď mám mať ovulaciu som mala ružové fliačiky na papieri ...no a keď mal prísť menštruácia tak neprišla a mešká už 5 dní tak snaddd ...možno to bolo uhniezdovanie vajíčka a ďakujem za odpoveď 🙂

kikaham
autor
19. feb 2020

@loliki 23.1 som mala poslednú potom počas ovulácie tie ružové fľaky a ďalší menzes som mala dostať 14.2 a mešká a mne nemeskava nikdy a som strašne nafúknutá a obrovské prsníky mám a ako keby cítim že niečo je inak 🙂

hrasocek12
19. feb 2020

@kikaham nemas zac ja som tiez bola lebo som sa nevedela dockat 🤗 drzim prsteky nech je to pozitivne 🤗

loliki
21. feb 2020

@kikaham Užívaj si to. Tvoje telo už ti oznamuje novú správu, si prepnutá do programu Materstvo. Už len mať dobrého doktora, ktorý ťa nebude ničím vytáčať.

mia0749
30. jún 2020

Ja to mam nomentalne tiez,menstruacia mi meska cca 12dni-test negativny ruzove spinenie,boli na podbrusko a krize. Neviem co si mam mysliet

mia0749
30. jún 2020

A dost Casto chodim na wc,uz sa mi par krat snivalo o Tom ze som mala pozitivny test.unavnena som

kikaham
autor
30. júl 2020

@mia0749 ja som mala nakoniec mimomaternicove tehu :(

mia0749
30. júl 2020

@kikaham to je mi luto:( mne prestalo to spinenie ale menstruacia sa nedostavila stale a boli na v podbrusku casto tak snad dojde (testy boli negativne)

andrejka1606
9. aug 2020

@mia0749 Ahoj. Chcem sa spýtať ako si dopadla? Mne teraz mešká 7dni a negatívne testy som mala.

kikaham
autor
16. nov 2020

@andrejka1606 ahoj bola som tehotná no bolo to mimomaternicové ..takže má operovali a zobrali jeden vajecnik...no neubehko veľa času a dneska som v 5tt...rozdiel je ten že minule boli testy veľmi dlho negatívne potom slabá čiarka hcg stúpalo pomali a to bolo u mňa zlým signálom

andrejka1606
20. nov 2020

@kikaham Mrzí ma, že to bolo mimomaternicové..:(
a zároveň gratulujem, verim, že teraz všetko dobre dopadne. Mne dnešným dňom mešká ms 5 dní ale ešte som sa neodvážila spraviť si test.. veľmi by som si priala mať dve čiarky. Ty si už bola aj u doktora? 🙂

kikaham
autor
20. nov 2020

@andrejka1606 ďakujem pekne ♥️idem až 30 novembra ..zdá sa mi to ako nekonecnost ale odvtedy som si urobila už 4 testy a všetky sú pozitívne tak snáď je všetko ok...ja som si robila test presne keď mi 5 dní meškali a bol pozitívny a to som si myslela že nebude :D podľa mňa si sprav test 🙂

andrejka1606
21. nov 2020

@kikaham s manželom sme sa dohodli, že zajtra ráno skúsim test. Mám zmiešané pocity, zajtra to bude teda 7 deň čo mi meška.. tak drž palec.. 🙂 a čakáš prvé bábätko? Musel to byť krásny pocit, tie dve paličky.. 🙂

niki_9
28. dec 2020

@andrejka1606 ja som minuly mesiac tiež zažila také veci, no testy boli negatívne aj na 14 deň meškania ale potom mrcha prišla. No tento mesiac mi meškajú znova čo je mi už dosť divne, ze už druhý mesiac a znova meškajú už 5 deň. Vtedy som bola u lekára myslsla som, že už budem mať cyklus normálny a znova meškanie. Tiež neviem ci si urobiť test alebo radšej počkať :(

kikaham
autor
5. jan 2021

@andrejka1606 no čo ako to dopadlo už sú dve čiarky ?🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre