Rady ako otehotnieť - Clostilbegyt, folikulometria, hormonálny profil

lienka_9
18. jún 2020

Ahojte baby, aku mate skúsenosť s tabletkami CLOSTILBEGYT? Ja mám brať od 3-8 dňa cyklu 2x denne pól tabletky. Na 13 deň cyklu mám ísť na folikulometriu a 3tí a 21 deň mam ísť na krv kvôli hormonalnemu profilu. Ako sa vykonáva ta folikulometria? S manželom sa snažíme uz od minulého roka od augusta o bábätko a stále nič😒

lifesaver
18. jún 2020

@lienka_9
Ahoj, folikulometria je normálny vaginálny ultrazvuk.
To je celé.

Všetko ostatné čo si napísala že ti odporučili je správny postup.

Na ten usg ideš preto, aby skontrolovali dozretosť vajíčka, a povedali ti “dnes večer”, alebo “počkaj do zajtra”, alebo “utekaj za mužom teraz hned”
🙂

Veľa šťastia

len_nig
18. jún 2020

Ahoj, keď ti môžem opísať môj príbeh......skúšala som aj clostyl, rôzne prípravky doplnky atď.....tiež sme sa snažili takmer dva roky a nepomohlo nič. Z clostylu som akurát dobre pribrala.
Nám pomohlo až ozaj sa na všetko vykašľať, nič neuzivat a sústrediť sa na niečo iné 😂 (dom). Sme síce len na začiatku, neviem ani či to na 100% dobojujeme do konca, ale držím ti palce aby to vyšlo ❤️

veronikaszabova
18. jún 2020

@lienka_9 mne clostil zabral hned prvy cyklus - nasadeny mi bol po roku snazenia.
Drzim palce ❤

lienka_9
autor
18. jún 2020

@lifesaver
@len_nig
@veronikaszabova ďakujem veľmi pekne baby 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre