Príznaky a negatívny test pred menzesom

stanusa47
4. aug 2023

Ahojte 🙂 Potrebovala by som radu, alebo prečítať si nejakú Vašu skúsenosť. Počas plodných dní sme mali styk (16.17.19.21.22. Júla) Ovulacia podľa appky mala byt 21. Aj som to tak pociťovala a mala mierny výtok ako pri ovulácii. Niekedy 24. a 25. som pociťovala mierne bolesti v podbrušku a začali sa mi nalievať a boliet prsia, k tomu prišli bolesti krížov (netuším, či je to len z cvičenia, ale doteraz ma tak dlho neboleli) Spravila som si teda 28. Júla tyčinkový test (viem je to skoro) a bol negatívny. Deň pred menštruáciou 2. Augusta som skúsila znova a výsledok tiež negatívny. Menštruacia meškala jeden deň s tým že som mala len mierne bolesti v podbrušku a dnes 4. mi prišla aj s bolesťami. Skúsila som si teda spraviť aj tak test a tiež negatívny. Je nejaká šanca, že po MS bude pozitívny ? Ďakujem za odpovede. 🙂

avakona
4. aug 2023

@stanusa47 tak ak ti prišla menštruácia a mala si negatívne testy, určite nie si tehotná.

stanusa47
autor
4. aug 2023

@avakona ďakujem za odpoveď🙂 myslím si to už tiež.. len som dúfala, že už keď sme sa tak často snažili, že sa to podarí

avakona
4. aug 2023

@stanusa47 odporúčam vám mat styk nielen počas "plodných dni" lebo appka funguje len čisto na štatistike, ale počas celého cyklu, ideálne každý druhý/tretí deň. Mne sa takto podarilo otehotnieť na prvý krát ✌️

stanusa47
autor
4. aug 2023

@avakona ďakujem za radu 🙂

majulka098
4. aug 2023

@stanusa47 aplikácia nie je napojená na tvoje telo, tá iba štatisticky vypočíta, kedy môže byť ovulácia... Cyklus sa môže z ničoho nič zmeniť, skrátiť alebo predĺžiť a ženy si už napr myslia, že im ms mešká, pritom sa im posunula ovulácia, alebo si myslia, že otehotneli deň pred ms, pričom je to úplne nemožné, len sa posunula ovulácia a ak by neotehotneli, tak by im ms prišla cca po 2tt, a už by si mysleli, že im ms opäť 2tt mešká ... Pokiaľ tam nie je cysta, alebo iný hormonálny problém, tak ms "nemešká", jednoducho je ten cyklus posunutý ... Preto je lepšie si ovuláciu potvrdiť minimálne ovulačnými testami, aj to nemusí mať každá žena ovuláciu v deň pozitívneho testu, ale až o 1-2 dni .. prípadne si ešte merať bazálnu teplotu, čo mi príde najpresnejšie, ak sú aspoň ako tak dodržané podmienky merania

majulka098
4. aug 2023

@stanusa47 a styk majte kedy sa vám chce, niekomu stačí mať 1x za cyklus a práve to vyjde, lebo stačí 1 spermia iba ... niekto sa môže snažiť každý deň a je to k ničomu a druhému sa to takto podarí ... Každý cyklus je iba cca 20% šanca, že to vyjde 😅 takže je to hop alebo trop

lauriik
4. aug 2023

Mas negativne testy aj menstruaciu. Tehotna na 100% nejsi. To, ze budes mat casto sex neni zarukou, ze otehotnies.

taktotedanie
4. aug 2023

@stanusa47 ziadna sanca

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre