Pokus otehotnieť po odstránení jedného vajcovodu

evka8282
6. feb 2020

Ahojte. Chcela by som sa spytat po akej dobe po odstraneni jedneho vajcovodu ste skusali otehotniet? Aku dlhu abstinenciu ste si dali. Dik za Vase skusenisti

bimbina
6. feb 2020

@evka8282 po jedno mesačnej menstruačnej pauze , som otehotnela na další cyklus . 🙂

bejka90
7. feb 2020

@evka8282 ja aom mala laparoskopiu v novembri, v decembri som dostala az 2x kramy a v januari som chvalabohu otehotnela, tak uz len dufam ze bude vsetko ok;)

ruzasipova
7. feb 2020

Stava sa, ze prave po operacii zena otehotnie, tak netreba moc otalat. Ja som tiez tak ako pisu zeny vyssie. Na zaciatku novembra som mala laparoskopiu, potom jednu menstruaciu a dalsia uz nedosla.

evka8282
autor
7. feb 2020

Dakujem vam krasne supneme na to po ms. Ja som este len utorok bola. A abstinenciu ste msli az do prvej ms?

zuzu1232
7. feb 2020

@evka8282 ja teda až po dvoch rokoch som otehotnela, ale ja som mala dost veľké problémy. Po operácií mi pol roka pichali inekcie takže menžes som nedostavala vám nie??

evka8282
autor
7. feb 2020

@zuzu1232 nie ja som uplne v poho ani to neboli

bejka90
7. feb 2020

@evka8282 nie..my sme abstinovali 2 tyzdne ale davalisme pozor.... nikto nepovedal kolko mame abstinovat... len co skm citala na internete tak rafili do prvej ms alebo mesiac...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre