Podstúpili ste niekto priechodnosť vajíčkovodov?

sisa183
4. mar 2020

Ahojte, bola vám robená priechodnosť vajíčkovodov? Je to bolestivé? Dr hovoril ze nie ale chcem vedieť vaše skúsenosti. Budem mať pravdepodobne asi zrast na pravom vaječníku. Riešime totiž problém s otehotnenim. Ďakujem.

danulienka78
4. mar 2020

Ja som bola, je to nepríjemné, ale dalo sa to vydržať v pohode.

sisa183
autor
4. mar 2020

@danulienka78 ďakujem. 😊

deean
4. mar 2020

Akou metodou? Ak HSG - za mna NIKDY viac. Myslela som si ze tam umriem.

monika6162
4. mar 2020

Ja som bola, vôbec mi to nebolo nepríjemné, nič som necítila 🙂 Ale možno preto lebo ich mam pekne priechodné. Možno to viac cítiť, keď je problém..

sisa183
autor
4. mar 2020

@deean povedal ze tam zavedie taky tenucky kanálik a strekne tak nejakú kontrastnu látku. Budu mi to robiť v CAR v Martine.

deean
4. mar 2020

@sisa183 To by malo byt HyFoSy - to je vraj znesitelnejsie, mne to tiez v CAR navrhli, ale isla som radsej za mojim gyn, a ten ma rovno objednal na HSG - stara metoda, ale udajne ucinnejsia, ta kontrastna latka sa sleduje pod rtg, mam aj snimky, a vajcovody sa aj precistia, prefuknu.... neviem ako toto funguje pri hyfosy. No ale HSG robia niekde aj v kratkej narkoze, keby som na to este raz musela ist, tak len tak. Fakt som myslela, ze mi posledna hodina odbila, a ze tam umriem na rtg stole :(

snehulienka8
4. mar 2020

mne to robili v celkovej narkoze..kedze je to vraj velmi bolestive..nevedela som, ze to robia aj "zaziva", ja som bola v helios martin
(...ten tvoj lekar to zazil, ked tvrdi, ze je to bez bolesti..?)

katka8
4. mar 2020

@sisa183 mne to robili v Martine v iscare, skoro bezbolestne to dopadlo. Večer som trošku špinila, ale poučili ma o všetkom, tak som nepanikarila, sú tam super celí kolektív.

alica54321
4. mar 2020

Ahojte☺️akurát tento týždeň som absolvovala toto vyšetrenie Hyfosy a nebolo to nič strašné vôbec to nebolelo len to bolo nepríjemné ☺️

macka9
4. mar 2020

@sisa183 ahoj ja idem zajtra do Nitri na HyFoSy, vsetko mam v poriadku a nedari sa nam uz dlho ,tak uz len toto musime overit ci su priechodne vajcovody.Zajtra dam vediet .

macka9
4. mar 2020

@alica54321 kolko trvalo to vysetrenie?

ericka_123
4. mar 2020

@sisa183 tak to je HyFoSy, zavedenie kanálika trochu bolestivé, treba sa uvoľniť, ale inak úplná pohoda.

brnacik
5. mar 2020

mne tiez robili HyFoSy....doktor mi kazal zobrat pred zakrokom tabletku proti bolesti. Samotny zakrok trva par minut, no pre mna bol bolestivy - asi ako ked mas silne menstruacne krce. Doktor sa snazil odlahcit situaciu tym, ze povedal, ze kto ma bolesti, mava udajne intenzivnejsi orgazmus :D :D :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre