Podarilo sa vám otehotnieť s nízkou sliznicou maternice ?

iculienka2376
6. jan 2011

Ahojte ,prosím poraďte mi .
Zistili mi pred 7 mesiacmi nízku sliznicu matenice 3 mm pokúšame sa o babätko beriem lieky na nárast ,chodím každý mesiac do Heliosu na ultrazvuk a
stále nič maximálne dorastie do 6mm a potom sa znova zníži na 3 mm.Som z toho už zúfala .Skúsila som aj liečiteľa,ktorý odo mňa zobral za kvapky a bylinky v ktorých som sa močila 170€ vydržalo mi to 13 dní a nepomohlo vôbec a ešte k tomu mi poriadne neprišla ani menštruácia iba taká slabá .
Ešte mám jeden tip piť alchemilkový čaj ,len na nete som čítala ,že spôsobuje vzťahy maternice a nemal by sa piť ak chce žena otehotnieť a zase iné tvrdia že piť 3x denne ,že tiupraví cyklus ženské problémy atď . Babky poraďte mi ,som psychicky zúfala 😢 😢 😢 😢 😢 😖

cecil36
6. jan 2011

ahoj alchemilkovy caj sa pije do ovu a zvysuje sliznicu maternice, treba si ho davat 3 x denne dcl (u mna zvysil zo 6mm sliznice na 12,5mm 😉 ). Ak nezaberie, treba nasadit estrofem alebo estradiol.

petula22
6. jan 2011

Ahoj, já mám též nižší děl,sliznici, taky se dostávám na 6 mm. Jak psala Cecil 36 měl by pomoci, někdo ho pije, ale jen do ovulace....mě teda asi moc nepomohl. Ted zkouším mateří kašičku, tak je na to taky dobrá.

anulik888
6. jan 2011

ano, ale bolo to mimomaternicove ☹

dera
6. jan 2011

Ahoj, mala som aj ja a aj mám. A mám dve deti, ale s pomocou lekárky 😀
Clostylbegyt, Pregnyl a podobné som užívala. Chce to len čas. Raz to vyjde a uchytí sa a už sa nepustí najbližších deväť mesiacov 😵

lucka1987
6. jan 2011

hej ... teda aspon dufam... pred dvoma mesiacmi som mala MA, po prvej mrche som bola na utz, a doki povedal ze mam etse nizku slznicu ale nie je to zle.. na to ze som mesiac po MA. zacali sme sa snazit koli tomu ze sa mi zas nechelo cakat ako predtym rok a pol.. a teraz mam na teste //. 😉 (teda aspon dufam, este som u lekara nebola)
po MA som pila 6 tyzdnov alchemilkovy caj, aj liter denne a berem uz mesiac femibion 800 a asi dva roy kys.lystovu..
a ten alchemilkovy caj ak ches tehu tak ho pi len prve dva tyzdne cyklu (cca do ovulky) ak neches hned a chces si napravit cyklus tak aj cely mesiac aj 3salky denne. drzim palce

dermakova
6. jan 2011

alchemilkovy caj by ti mohol pomoct.
Pije sa 6x do tyzdna. Cize 6dni a 7pauza.3salocky denne, netreba nic prehanat.
Mne pomohol pri problemoch s MS.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre