Po vyšetrení Hyfosy

sylvia_123
4. mar 2021

Ahojte, dnes som absolvovala ambulantne hyfosy u mojho gyn., povedal, ze po vysetreni zo mna bude tiect svetloruzova tekutina, uz je to par hodin a ja mam pocit, ze ta tekutina je skor krv (aj podla cuchu) podbrusko ma boli s odstupom 2 hodin od vysetrenia, ale to mi spomenul.
Je to v poriadku? Poradte😊

sally001
4. mar 2021

@sylvia_123 neviem ja som nic take nemala sem tam som mala ako keby krce ale netieklo zomna nic ruzove ani krvave

martinaju
4. mar 2021

@sylvia_123 tiez zo mna nič nevytekalo ani žiaden vytok, krv som nemala

sylvia_123
autor
4. mar 2021

@sally001
@martinaju krce mam a dost bolestive.. dufam, ze sa nestalo nic zle. Vysetrenie bolo OK, bez bolestne a az po vysetreni zacalo zo mna tiect, a teraz mam dost velke bolesti. Dufam; ze prejdu 😐

sally001
4. mar 2021

@sylvia_123 a mas ich priechodne ci nepriechodne?

sylvia_123
autor
4. mar 2021

@sally001 priechodne, povedal, ze ukazkovo.

sally001
4. mar 2021

@sylvia_123 aj ja mam priechodne no mam endometriozu...tak neviem s coho to mozes mat...daj si tabletku ak to moc boli

martinaju
4. mar 2021

@sylvia_123 ja mam nepriechodne a teda bolesti som nemala ani krvacanie ani spinenie.

miirka123
4. mar 2021

ja tiež žiadna krv, krče a ani nič netieklo a ani ma na nič také neupozorňoval.

gabu_lienka
4. mar 2021

@sylvia_123 ja som mala na vysetrenie velmi zlu reakciu, normalne som po 3 hodinach predychavala kontrakcie, az som sa povracala od bolesti. Muz volal dr, kazala dat dve tabletky Nospa, to potom pomohlo (nalgesin v zaciatkoch bolesti nezabral vobec). Aj som krvacala, nie nejako strasne.

sylvia_123
autor
5. mar 2021

@sally001
@martinaju
@miirka123
@gabu_lienka tak zienky, volala som teraz s doktorom, vraj takato reakcia nebyva po hyfosy, ze mozno mi praskla nejaka cievka, ak to neprejde, mam prist v pondelok na vysetrenie. Boli ma a mam opuchnute pobrusko a stale spinim so svetlejsou krvou - nie ako vcera. Aspon, ze tak.

sylvia_123
autor
5. mar 2021

@gabu_lienka tiez som mala vcera asi 2 hodky po hyfosy asi hodinove akoby kontrakcie, hrozne krce, dnes uz nemam, ale stale spinim so slabou svetlou krvou. Krvacala si len v ten den ci aj ine dni?

gabu_lienka
6. mar 2021

@sylvia_123 iba nasledujuci den trochu špinenie, viac uz nie. Je ti uz lepsie? Mne este nasledujuci den volala dr z kliniky, ci som v poriadku. Mala som nakazane ist do nemocnice keby nospa nezabrala. vacsinou byva to vysetrenie bez komplikacii a ja som bola zrovna ta vynimka co mala takuto rekaciu 🤷‍♀️ Ani ma len nenapadlo ze sa to moze stat, co som si citala aj tu v diskusiach skusenosti, nikto nemal problem.

sylvia_123
autor
6. mar 2021

@gabu_lienka presne, tiez som na tom tak, ze som prelustrovala google aj konika a ziadne negativne skusenosti, dnes to vyzera uz lepsie 😊 dufam, ze to ostane takto, dnes ani bolesti nemam ako boli vcera. Mozno len ranka nejaka.

sylvia_123
autor
6. mar 2021

@gabu_lienka tak zas mam take svetloruzove spinenie, pockam do pondelka, ak to neprejde tak skocim k lekarovi 😒

pramen32
20. apr 2021

Ahojte, prosim vás bola som dnes na hyfosy. Po dvoch hodinách je mi dosť na vracanie, nekrvacam. Vajcovody zistili že sú nepriechodné. Zároveň mi povedali že dnes zajtra ovulácia a že určite mame skúsiť. Inde som zase čítala že sex určite nie, niekde zase že áno. Máte niektorá skúsenosť ? Ďakujem

rk123
20. apr 2021

@pramen32 ked ti zistili ze mas nepriechodne vajcovod y co chces skusat? tym padom sa spermia k vajicku nedostane, pri nepriechodnych vajcovodoch nie je mozne prirodzene otehnotnenie prave preto ze su nepriechodne

pramen32
20. apr 2021

@rk123 lekarka povedala, že mala viac prípadov, kedy tekutina ten vajcovod uvoľnila. V mojom prípade, zle som to napisala, jeden vajcovod je velmi malo priechodný, práve ten kde je teraz folikul. Druhý nepriechodny. Preto povedala, že tento cyklus mame vyskúšať. Ovuláciu mam dnes, alebo zajtra.

sally001
20. apr 2021

@pramen32 priroda je mocna carodejnica preto nestracaj nadej...mozno ozaj motyka vystreli...drzim palce

pramen32
20. apr 2021

@sally001 ďakujem Sally 🙏

feketka
8. apr 2022

prosim vas, bola som vcera na hyfosy, vsetko je v poriadku, ale na papieri od lekarky mam napisane,ze mam mat kludovy rezim...ten plati asi len na den zakroku,ze? dnes uz mozem ist kopat a sadit do zahrady? :D :D :D

rbandiova
7. feb 2024

Ahojte otehotnela niektorá z vás po hyfozy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre