PCOS a stimulácia Clostilbegytom

juliavolna
11. feb 2023

Prosím vás, mali ste pcos a napriek tomu sa stimulácia podarila?

Mám mierne zvyseny testosteron
AMH 9

Inak myslim hormóny Ok ( môžem kľudne sem poslať aké hodnoty)

Prosím napíšte mi kedy ste brali , aké dávky a či pomohlo
Už začínam pochybovať že sa niekedy podari :(

simuska255
11. feb 2023

@juliavolna ja mam amh11.4. inak vsetky hormony ok aj testosteron. Prvy cyklus som brala clostyl 2krat denne. Zial nezabral. Druhý cyklus cize teraz som brala tri krat denne- vcera folikumetria zial na oboch stranach zatial len 10 mm folikuly. Kontrola v utorok ci nedorastu ☹️

juliavolna
autor
11. feb 2023

@simuska255 riesia vás v car ? Ja som včera mala prvú davku , som zvedavá- ako budem reagovať 1-0-1 , aky máte prosím vek keď máte take vyššie AMH ?

simuska255
11. feb 2023

@juliavolna ano chodim do car. Mam zachvilu 31. . Ja mam strasne navaly tepla z tych liekov a migreny . Prva dávka dvakrat denne sa dala vydrzat. No tento cyklus som mala tri denne a to uz bolo hrozne. V utorok som dobrala poslednu a migrény mam stale aj navaly tepla

juliavolna
autor
11. feb 2023

@simuska255 vďaka - a snažia sa vám navodiť ovu na prirodzene snaženie sa ? Alebo niečo viac ?

simuska255
11. feb 2023

@juliavolna tak snazia sa navodit clostylom. Len zalezi ci nan zareagujesm ja zatial nereagujem. Ak by v utoroknbol nejaky rominantny folikul tak by mi robili v priebehu tyzdna inseminaciu. Ak nebude tak zacne priprava na ivf.

simuska255
11. feb 2023

@juliavolna my to mame trochu komplikovane. Lebo manzel pracuje v zahranici a aj keby nahodou bola ovulácia tak len inseminacia . Lebo nie stale je doma. Mame zamrazene spermosky.

juliavolna
autor
11. feb 2023

@simuska255 ivf je umelé ?

simuska255
11. feb 2023
juliavolna
autor
13. feb 2023

@simuska255 prosím a keď tá stimulovali cítila si niečo ? Mne akoby pulzuje pravý vaječník

simuska255
13. feb 2023

@juliavolna sem tam pocitujem nejake pichnutie. Obcas aj dlhodobo. A hlavne po vysadeni

dena12345678910
30. jún 2023

Baby predam 2 balenia clostylu...keby ma niekto zaujem napiste spravu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre