Nejasný termín ovulácie.

orchidea1986
24. júl 2019

Ahojte baby, ja som už z tých plodných dní zmätená...v pondelok som mala pozitívny ovu test, aj pichanie v podbrušku od pondelka..bola som si istá, že včera alebo dnes bola isto ovulácia..aj podľa cyklu mi to tak vychádza, cykly mám tak 25 dňové a dnes 14DC...dnes ráno som bola na preventívke na gyn a tam dominantný folikul ešte len 15 mm, takže to vyzerá, že ovu tak o 3-4 dni vravel..nechápem.

hildicapupu
24. júl 2019

@orchidea1986 ono sa to niekedy posuva az po tom 15 den cyklu, je to normalne, skus si to zapisovat do appky menstruacny kalendar, tam ti to vypocitava automaticky, ovu testy niekedy mozu zlyhat a otehotniet mozes aj mimo ovu len je tam nizsia sanca, tak to tak neries, ja som otehotnela pocas ms, ku koncu ms sme mali sex a za mesiac ms neprisla a po tyzdni si robim test a hura slaba druha ciarka 🙂

iwuskapoh
24. júl 2019

Ja vôbec neviem kedy man ovulaciu keď že poslednú ms som mala 1.6. a ešte ms mi mešká 18dni keď že mám 35dnovy cyklus včera som.bola u gynekológa a tehotná nesom proste už nemám náro nervy :( som zúfalá neotehotniem nikdy :(

orchidea1986
autor
24. júl 2019

@hildicapupu my máme už za sebou 2 neúspešné IVF, čiže kalendáriky, bazálna teplota a testy už odskúšané...naberáme silu na 3. pokus a medzitým sa snažíme aj prirodzene. Ale už nám z toho šibe, menžel je frustrovaný z plánovaného sexu, ja mám pocit že potrebujem už psychológa.

orchidea1986
autor
24. júl 2019

@iwuskapoh chápem to zúfalstvo, ja mám ms presnú +- 2 dni, aj ovu vždy cítim aj BT mi ju potvrdí..tak som dnes zostala zaskočená, že folikul ešte len 15 mm. Je to strašne ťažké na psychiku.

hildicapupu
24. júl 2019

@orchidea1986 samozrejme sa nedivim, nemala by si ten sex tolko planovat, ciim viac to budete hrotit tym to bude horsie, ja som toto robila dva roky a skoro sme sa rozisli, nepodarilo sa, ale nechcela som ivf, vykaslala som sa na to bola som v priebehu roka asi na troch dovo, na zimnej a dvoch letnych daleko, dva x bol so mnou muz raz kamoska, nejak som si vycistila hlavu a prestala na to mysliet, zacalo nam chutit viac a podarilo sa to

orchidea1986
autor
24. júl 2019

@hildicapupu tento mesiac som už s plánovaním skončila, doteraz sme sa navzájom s manželom držali, podporovali, ale už to začína byť vyostrené, keď mám plodné dni a oznámim to tak práve vtedy to neide. Nemá zmysle plánovať, práve vtedy to zle dopadne a som nešťastná. Gratulujem ti 🙂

ildiko36
25. júl 2019

@orchidea1986 najplodnejsia by si mala byt ked dostanes menstruaciu a od toho dna pocitas cca12..az 16dni..vtedy mas biely vytok par dni

orchidea1986
autor
25. júl 2019

@ildiko36 to ja všetko viem, aj v tom obdobi som citila ovulaciu, aj ovu test pozitivny...a teraz som bola 3 dni nato u gyn na preventivku a tam filikul 15 mm, no nechapem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre