Môžem otehotnieť 2 -3 dni pred plodnými dňami?

sonkamenska
3. feb 2022

Možem sa spýtat ze som dnes skončila s menzesom cyklus mávam 28-30dňovy že či možem 2-3 dni pred plodnymi dňami otehotnieť len koli tomu že manžel mi chodí na týždňovky a chcela by som mat 2 dieťatko.Menzes som dostala 30.1.2022 a 3.2.2022 mi skončil ďakujem

anjelicek26
3. feb 2022

Ano da sa samozrejme otehotniet aj 2-3 dni pred plodnymi dnami, tolko spermie vydrzia... ja mam 29 dnovy cyklus a ovulaciu na 16/17 den cyklu... musis si to odsledovat, napriklad ovulacnymi testami... nie kazda ma ovulaciu uplne presne v strede cyklu.

liljana
4. feb 2022

Ach jaj, dalsi korespondencny vztah na dialku. Manzel pride na vikend, urobi dietatko a zase ide prec do prace.

wokokoza
4. feb 2022

Ja si myslím, že áno 🙂

sonkamenska
autor
4. feb 2022

@liljana nie je vzťah na dialku lebo my sme už prešli aj zamlknutým potratom a nie vždy chodí na týždňovky len teraz im to takto vyšlo a chceli by sme mať uz 2 dieťatko mame už syna 6 ročneho len za to som sa opýtala ze či je to možné

sonkamenska
autor
4. feb 2022

@wokokoza ďakujem dúfam že nám to vyjde

baru2
5. feb 2022

@sonkamenska je to mozne ja som mala 3-4 dni pred ovu jeden jediny sex a je z toho babo 🙂

mirus11
5. feb 2022

@liljana a načo bol tento váš komentár dobrý? Nie v každej domácnosti sú obaja manželia každý deň doma.ani u nás to tak nie je,a nič sa nedeje.kazdya svoju prácu ktorú musí vykonávať,aby uživil svoju rodinu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre