Meranie bazálnej teploty - graf

20. apr 2023

Ahojte, myslite, ze naozaj prebehla ovulacia aj ked mam taku nizku teplotu? Bolesti som mala pred dvoma dnami, ale vsade som sa docitala, ze je ovulka nad 36,5, a ja mam len 36,28€. Dakujem.

autor
20. apr 2023
janetinka27
20. apr 2023

ahoj, podla mna je to prilis malo udajov. prid do skupinky Spoznajme svoje telo (BT, STM, rady pre zlepšenie plodnosti).
ja mam tiez nizsie teploty, moje spodne su cca 35,8 a tak aj horne su nizsie.

autor
20. apr 2023

@janetinka27 aj ja som mala najnozsiu 35,8, dakujem, idem sa pozriet.

anjelicek26
20. apr 2023

Kazdy ma inu bazalku... ja som uz mala aj 35,98 bazalku a bezne ju mavam okolo 36,1-2... pooovulacnu mavam okolo 36,6-36,8, viac nie... dolezite je tam mat rozdiel a nie, kolko to presne je... a aj kazdy teplomer inak mera

sajmonka_1216
20. apr 2023

Veru, každý to ma inak.. nedá sa povedat, že keď je napr. 36,8 = ovulacia.. treba to sledovať..
ja si to sledujem už dosť dlho a stále som jeleň z toho niekedy 😁 pretože tu teplotu dokáže ovplyvniť aj každá maličkosť

autor
20. apr 2023

@anjelicek26 dakujem za skusenost, ja som si len tento cyklus zacala merat, tak som zvedava este na zvysne dni.

autor
20. apr 2023

@sajmonka_1216 ďakujem, ja len zacinam, vselico som citala aj som si odfotila teploty, ake by mali byt v urcitych fazach, ale to zrejme na mna neplati :D

bety19
20. apr 2023

ja mávam ovulku cca 36,2-36,3.... pred a po ovulácii cca 36,6-36,8 a pred ms 37-37,1...
ja som napr. 35 ani nikdy nemala :D

bm_
22. apr 2023

Zalezi aj na ci merias vaginalne alebo oralne. Oralne teploty su nizsie ako tie tabulkove vacsinou

autor
22. apr 2023

Uz mi to takto pokracuje, dnes nejaka nizsia, ale museli sme vstavat o dve hodiny skor, tak mozno preto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre