Kedy vám najneskôr vyšiel pozitívny ovulačný test?

20. máj 2022

Ahoj prosim ake máte skúsenosti kedy vám najneskôr vyšiel pozitivny ovulacny test? Dnes mám 17 deň cyklu.. Cyklus pravidelný ako hodinky 28 dni....teraz som si prvy mesiac robila ovulacne testy... Testujem testujem a stale len velmi blede čiarky, už som z toho nešťastná ☹️

stannkal
20. máj 2022

No pri 28 dňoch by si už asi mala vidieť silnejšie čiarky. Testujes 2x denne? A od ktorého dňa v cykle začínaš testovať. Možno by si potrebovala testy s vyššou sensitivitou.

autor
20. máj 2022

@stannkal od 11. dna som začala a testujem 1x denne o 17 hod.

miskamicha
20. máj 2022

Ja mam tiez 28 dnovy cyklus..apo porode ked mi nabehol cyklus tak mi vobec nevychadxali pozit testy a aj napriek tomu som zas tehotna cize ovulacia isto bola.. 🙂 naj je usg u gynekologa

A stalo sa mi ze pri 28 dnovom cykle bola ovulacia 10-11 den potvrdena u dr. Cize u teba uz mozno aj bola 🙂

stannkal
20. máj 2022

Skus aspoň 1 mesiac testovať hneď po MS a 2x denne. Testy si ukladaj a porovnávajú medzi sebou. Ak to nepomôže skus iné testy, mne napr testy s 20miu vôbec nepasovali, to bolo skôr hádanie, no pri 10miu mam výsledky jednoznačné.

nevenka
20. máj 2022

Alebo si pridaj meranie bazalnej teploty a tam aj zistis, ze ovulacia prebehla alebo nie. Lebo moze sa stat, ze ovu test pozitivny a ovu nakoniec neprebehne...

babushkaem
21. máj 2022

Ja som mala 28 dni a pozitivny ovu test na 18 deň. Ale potom som začala vráť utrogestan aby sa mi predĺžila lutealna fáza, a teda aj som mala nízky progesteron

claretamaria
24. okt 2022

@stannkal dobry deň prajem, viete mi prosím poradiť značku tých citlivejších ovul. testov 10mIU/ml, neviem sa k tomu nikde dopátrať, plus, kde sa dajú kúpiť. Ďakujem. M

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre