Kedy ste sa začali snažilkovať po mimomaternicovom tehotenstve?

denidi
7. okt 2015

ahojte,som tyzden po laparoskopii a naslednom odobrati praveho vajcovodu,pretoze mi v 7tt tyzdni zistili mimomaternicove tehotenstvo a plod bol prave vo vajcovode,ma niektora z vas podobnu skusenost? otehotneli ste aj po takejto skusenosti? ako dlh po zakroku ste sa znovu zacali snazilkovat ? velmi dakujem za vase odpovede...snad sa tu niekto najde 😉

lulecko2311
7. okt 2015

Ja som mala mmt 7.7.2015 a tiez mi odstranili pravy vajickovod. Zacali sme sa snazit po druhej mrche. No bohuzial zatial Nic. Verim, ze oktober je nas 😉
Mrcha prva mi prisla do 5tyzdnov a dalsie +/- na cas. No po prvej mrche sme do konca ovulky pouzivali kondom, kvoli moznej infekcii.
@denidi

denidi
autor
7. okt 2015

lulecko2311 dakujem,ze si sa ozvala,verim ze vam to tentokrat vyjde a my sa tiez potom posnazime,ked budeme moct....prosim ta a druhy vajickovod mas v poriadku? premyslala som,preco sa to asi tak stalo,ked som nikdy neprekonala nejake zapaly,ani nic podobne,no asi to tak malo byt

lulecko2311
7. okt 2015

@denidi vies ja som potratila v 9/2012 a odvtedy a zrazu som Si nasla // Na teste a to bolo 27.6.2015 😉
Takze my uz mame za sebou spermiogram, hormonalny profil a HyCoSy (vysetrenie ultrazvukom ci mam prichodne vajickovody). Pravy bol super Na 100%, lavy Mali problem kuknut, no nakoniec bol v poriadku aj ten. Zakrok som obsolvovala 2/2015, riesila som tam zapaly zubov a Toto bol prvy cyklus, co sme Sa snazili a bum.
No radost trvala necele dva tyzdne.... 😞
Ja mam uz 34r takze uz nas cas tlaci....

dzenar
8. okt 2015

Zienky aj ja sa pripajam zial v roku 2014 som aj ja prekonala mimomaternicove a odvtedy a nedari ☹

denidi
autor
15. okt 2015

@lulecko2311 ja uz mam 36 rokov a mam dve deticky ako ty,ale moje su uz velke a teraz by sme chceli s novym partnerom nase spolocne miminko.to vysetrenie HyCoSy sa robi laparoskopicky,v narkoze? ale ved si mala prechodne vajickovody abum aj tak? vidis ako keb citam o sebe,tiez sme sa tesili dva tyzdne a potom smutok,tiez mam svoj vek,teraz stale cakam mrchu amame celibat

denidi
autor
15. okt 2015

@dzenar a ako je to s tvojimi vajickovodmi?

denidi
autor
15. okt 2015

dievcence aj uzivate nejake doplnky na podporu plodnosti a pod?

lulecko2311
16. okt 2015

@denidi ahojky, sice mam dve deticky, no obe v nebi, takze nemam 😞 HyCoSy Sa robi utrazvukom, vstrekuju kontrastnu latku. Mala som Si dat tabletky od bolesti, bola to bolest ako pri mrche, hlavne ten tlak...
Ano Oba som mala prichodne

denidi
autor
17. okt 2015

@lulecko2311 to ma mrzi ☹ no tak asi je ozaj dost neprijemny ten zakrok,kde ti ho robili? mne moj gynekolog hovoril,ze v Ba robia na nejakej klinike kontrolu priechodnosti vajickovodou,ale tam to stoji asi 120eur.... tak teraz tak premyslam,vidis doteraz ma to nenapadlo,ale ja mam teda tri detusky a jedno je nas anjelicek ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre