Kedy mám plodné dni?

nadaa1
25. júl 2022

Ahojky ako si mám vypočítať plodne dní ? Menštrulácia sa mi skončila 11 júl kedy mám plodné dni ? Dá sa otehotnieť aj keď plodné dni nemám je tam niejaká šanca ?

7kikuska7
25. júl 2022

Ako dlho trvá tvoj menštruačný cyklus?

nadaa1
autor
25. júl 2022

@7kikuska7 5 dni

elizabet173
25. júl 2022

@nadaa1 výpočet bude vždy len orientačný, kúp si ovulačné testy, ta si to odsleduješ spoľahlivo

zuzuliennka1
25. júl 2022

@nadaa1 kikuska sa pyta, ako dlho trva cely tvoj cyklus, nie samotna menstruacia.
cyklus sa pocita od prveho dna menstruacie po prvy den dalsej menstruacie (na zaklade tvojej odpovede ale uz naozaj zacinam verit, ze su fakt zeny, co si ani vlastny cyklus nepoznaju🙈🙈)

nadaa1
autor
25. júl 2022

@7kikuska7 20 dni som sa pomýlila

7kikuska7
25. júl 2022

@nadaa1 ak je to tak a menštruácia ti chodí častejšie ako raz za 21 dní-jedna sa o polymenoreu a k ovulácii ani nemusí dochádzať. Skúsila by som si to odsledovat ovulacnymi testami, pripadne by som také kratke cykly riešila s lekárom....

nadaa1
autor
25. júl 2022

@7kikuska7 prečo je to zlé taký krátky cyklus ? Ja ho mám už dectva taký má už 2 deti 3 nechcem

7kikuska7
25. júl 2022

@nadaa1 tak v prípade, že nechceš 3 dieťa - riešila by som to antikoncepciou a nie ratanim plodných a neplodnych dní. To je metóda len pre páry, kde by ďalšie dieťa bolo vítané (ak by metóda zlyhala)...

elizabet173
25. júl 2022

@nadaa1 v prípade, že nechceš tretie dieťa, tak sa na plodné dni nespoliehaj, myslela som, že naopak, po dieťati túžiš. Daj si kvalitnú antikoncepciu, minimálne prezervatív mužovi

zuzanaete
25. júl 2022

Plodne dni sa nepocitaju, ale sleduju.

simona_oravec
14. aug 2022

@7kikuska7 vie mi niekto poradiť spoľahlivé ovulácie testy ?
Ja si neviem prísť na to kedy mám ovulácii približne si ju viem vypočítať no ja mám nepravidelný menzes takže to neje ideálne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre