Kedy je najväčšia šanca otehotnieť?

janulka0110
4. apr 2013

Ahojte,,prosim vas kedy je najlepsia,teda najväcsia pravdepodobnost otehotniet?Myslim,ze ked mi skonci menstruacia,kolky den?Dakujem za rady

monusik73
4. apr 2013

skus ovu testy alebo meriat si bazalnu teplotu vtedy budes vediet presnejsie kedy prebehla ovulacia

katarinka_brnka
4. apr 2013

ake dlhe mas cykly?

redhairy
4. apr 2013

zavisi to od dlzky tvojho cyklu, neda sa presne urcit den ovu bez toho aby clovek vedel ake dlhe cykly+ nie kazdy cyklus musi byt ovulacny.
njajpresnejsie zistit sdatumovu pomocou ovu testov a est e lepsie v kombinacii s meranim bazalnej teploty.

mirkatrencin
4. apr 2013

Ovulačné testy sú zbytočne vyhodené peniaze....to hovorím z vlastných skúseností....snažili sme sa pol roka....a nič...až potom som si vyrátala polku cyklku...ja som mávala 30 dňový....takže dajme tomu začínala by som mať menzes 1 polovica je 15...tak okolo 15 sa treba snažiť...t.j. kedže sprermia prežije do tých 48 hodín..mi sme dva dni pred 15 , potom presne v ten deň a dva dni po....takto som si to vypočítala len raz...a momentálne som v 20 týždni 🙂

alenockap
4. apr 2013

kašlať na testy a sexovať stále 😀 😀 😀 ono to príde samo

jankaja
4. apr 2013

mne sa podarilo otehotniet sledovaním hlienu - počas ovulácie by mal byť taký "sopľavý naťahovací", lebo menštruáciu som mala nepravidelnú. A teda nemusela som skúmať dlho, podarilo sa hneď počas prvého cyklu 🙂

ssussie
4. apr 2013

ked mas ovulaciu - silny bielopriesvitny vytok - asi pat dni po menzese. A ako? Pekny vecer, pohar vinka a ostatne uz poznas 🙂 tuto radu som dostala od nasho manazera kvality - a nam to vyslo tiez na prvy raz 🙂 ... takze hovorime - ze ked sme boli opiti a zamilovani 🙂

majka99999
4. apr 2013

Ak mas pravidelne, standardne dlhe cykly, tak uprostred cyklu to mava vacsina zien. Niekedy to vsak moze byt aj tesne pred alebo tesne pred MS. Sexujte pravidelne kazdy druhy den, nam sa zadarilo prvy mesiac, spatne to asi bolo v polke cyklu, co som si ratala.

sisi31
4. apr 2013

musíš vedieť dĺžku cyklu,napr.ja mám 33 dňový.použila som internetový menštruačný kalendár ´+požila som ovulačné testy + som sledovala cervikálny hlien.Všetko sadlo.Ovuláciu som mala presne 21.-22.deň cyklu,21.deň cyklu bola naša "akcia" a teraz som tehotná.Držím palce.

319monika319
4. apr 2013

Stači sa milovať každy druhy den 🙂 a nemusiš nič počitať .....

awalancha3
4. apr 2013

Ja ti dam výbornu radu....miluj sa kedy mate chut, a v dni ked sa nemilujete, tak venuj hodinku casu vygúglením si informacií, ktorých je o plodnych dnoch, o cykle a jeho fazach, BT neurekom, naozaj kvantum, od tych elementarne jednoduchych pre menej "narocne" zeny az po naozaj odborne clanky a studie.....

anjelik2509
4. apr 2013

mne pomohla apka do mobilu...zadala som si tam všetky údaje a pekne mi to vyrátalo plodné dni, menštruáciu a tak 😀 😉 Ale inak som napr. ja cítila, že mám ovuláciu, bolelo ma podbruško, výtok som mala zvýšený a podobne...A inak aj na nete sú všelijaké ovulačné aplikácie 😉

alexis13
4. apr 2013

sledovat si cyklus ovulaciu hlien, krcok ktory je v dnoch ovulacie tažko nahmatatelny, taky mekky a mierne otvorený, priesvitny hlien natahovaci, a ja osobne mam v den ovu bolesti vaječnikov....ovu byva tak 14,15 den od prveho dna menzesu....skus do googla dat priznaky ovulacie a tak

kiki68
9. máj 2013

Ja som nic nesledovala, v podstate mi tie sledovanie ovulacii pridu ako zbytocny tlak na psychiku a potom nahananie chlapa do postele.
U nas sa podarilo a to nahodou,vobec som to necakala. Raz som citala v jednom rozhovore s nejakym ceskym gynekologom,ze cim viac si zena to milovanie uzije tym je vacsia sanca,aby otehotnela. Ze to oplodnenie je take nieco medzi nebom a zemou a v podstate vela ludom sa podari otehotniet mimo terminu ovulacie. Takze asi cim viac to zenu bavi a cim je to lepsie tie pocity,tak tym vacsia sanca. Mne to vychadza,ze som otehotnela len par dni po menstruacii...no asi aj viem kedy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre