Je tento ovulačný test pozitívny?

baximilian
18. okt 2023

Dobrý deň, viete mi niekto poradiť či je toto pozitívne alebo nie? Ovulacny test si robim prvýkrát v živote a vôbec sa v tom nevyznám

a_alexandra_a
18. okt 2023

Negatívny. Testovacia čiarka musí byť minimálne rovnako výrazná ako kontrolná, ideálne ak by bola tmavšia.

januska12323
18. okt 2023

Nie, ovulacny musia byť obidve rovnako silné.

sofia1979
18. okt 2023

@baximilian koľko si DC

maryetta
18. okt 2023

Ešte nie. Čiarky by mali byt minimalne rovnako tmave. Ono mne dr hovoril ze ak chcem testovat tak aspon mesiac. Kazdy den. V rovnakom case. A porovnat. Tak najlepsie uvidis sa ako ciarka meni.

baximilian
autor
18. okt 2023

@sofia1979 11dc. Cyklus väčšinou 26dni a podľa aplikácie by ovulacia mala byť o dva dni

belllinka
18. okt 2023

@baximilian k testu je obyčajne pribalený aj návod na použitie

baximilian
autor
18. okt 2023

@belllinka ďakujem, isto by som si ho bez vás nevšimla

belllinka
18. okt 2023

@baximilian tak s čím máš vlastne problém? Nechápem

baximilian
autor
18. okt 2023

@belllinka prosim neplytvajte mojim aj svojím časom. Vidím, pomyslím si svoje, nekomentujem, idem ďalej. Ak máte dlhú chvíľu, isto nájdete lepší spôsob ako ju využiť

nevenka
18. okt 2023

@baximilian no tak ovulacia vobec nemusi byt podla toho, co aplikacia ukazuje. Testuj 2x denne, nepi vela, aby si nemala zriedeny moc. Mne najlepsie ukazovali okolo 14-16 hodiny. Musis zachytit vrchol LH a to este neznamena, ze v ten den aj je alebo bude ovulacia. Moze prebehnut az do 48 hodin od posledneho pozitivneho ovu testu, u mna to bolo aj viac. Alebo vobec nebola. To som si potvrdzovala este meranim bazalnej teploty. Co este chces vediet? Aby bol test pozitivny, musi byt testovacia ciarka rovnaka ako kontrolna alebo silnejsia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre