Je tento ovulačný test pozitívny?

klarisamikova
2. feb 2023

Ahojte baby prosím vás je tento ovu test pozitívny?

belllinka
2. feb 2023

nie

saxano2222
2. feb 2023

@klarisamikova
nie je podla navodu, ale ja som tento mesiac nemala pozitivny a otehotnela, moj najsilnejsi vyzeral asi ako tento tvoj… tak hlavne pravidelne skusajte ;)

belllinka
2. feb 2023

@saxano2222 a ako vieš, že k oplodneniu vajíčka došlo práve vtedy, keď si nemala ovuláciu?

klarisamikova
autor
2. feb 2023

@saxano2222 skúšala som celý týždeň a ani jeden som nemala taký silný ako tento tak neviem

janetinka27
2. feb 2023

@klarisamikova ahoj, mohlo sa stat, ze si netestovala presne vtedy, ked by bol pozitivny. na tie testy sa neda uplne spoliehat, pokial sledujes cyklus pravidelne, tak uz vies vystihnut ten "pravy" cas, ale v podstate tie testy hovoria iba o zvyseni hladiny LH, nie vsak o tom, ze ovu naozaj prebehne. na prebehnutie ovu treba urcitu hladinu LH a tu telo ani po pozitivnom ovu teste nemusi dosiahnut.

nika23t
2. feb 2023

@klarisamikova test nie je pozitívny, ale ja som v živote nemala pozitívny ovulacny test, a to som sa ich teda narobila 🤦‍♀️ Gynekolog mi povedal, že sa na to mam vykašľať, že ovulacia prebieha, jednoducho skúšať a neriešiť testy. A aj napriek negatívnym ovulacnym som otehotnela.

pukina
2. feb 2023

ja som otehotnela ked som mala presne takyto test 😀 proste si dnes a najblizsie 2 dni uzite a uvidis. ja by som sa az tak na tie testy nespoliehala, kludne moze mat aj menej farbiva, pripadne budes mat LH hladinu o par hodin na vyssej urovni.

babovka2321
2. feb 2023

Ja som to naposledy mala tiez tak, ako pise @saxano2222 a o chvilu rodim

nikavuk
2. feb 2023

@klarisamikova síce nie je pozitivny ale skoro a aj tak ak sa snažite o babo je naj 2 dní pred ovulaciou. Takze by som sa nejak nedrzala ovulacnych testov aj tak nevieš kedy presne to pride

klarisamikova
autor
6. feb 2023

@nikavuk ja mám pcos tak preto sa držím ovu testov a neviem či mám ovulku alebo nie

nikavuk
7. feb 2023

@klarisamikova a skúšala si si merať teplotu? Ci ta ti neukazuje? Predsa len udajne je to spolahlivejsie

saxano2222
7. feb 2023

@klarisamikova no co a aj stmavol ten test dalsi den?
ako pise nikavuk vyssie meranie BT je fajn, a myslim ze prejsnejsie ako ovu testy.

klarisamikova
autor
20. feb 2023

@saxano2222 no na dalši deň už som si nerobila ovu test kedže som už nemala testy ale presne od toho posledneho ovulačneho testu. prešlo 15dní a prišiel mi prírodzene menzes. Mohla som mať fakt ovulku?
A s partnerom sme nemali možnost v tedy skušať lebo nebol doma ale v robote

nikavuk
20. feb 2023

@klarisamikova to ti asi nikto neodpovie ze ci alebo kedy si mala ovulku, jedine test alebo bazalnu pripadne doktor.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre