Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

mawiya
3. jún 2014

@rybkaa dikyyyy tak hlavne nech je superplodná 🙂

ria88
3. jún 2014

super 🙂

ria88
3. jún 2014

toto som dnes ja. blizim sa opat k cervenemu finisu... http://www.fertilityfriend.com/home/ria

rybkaa
autor
3. jún 2014

@ria88 a nebola ovu až 15 dc? možno ešte nie MS, ale iba IP 🙂

rybkaa
autor
3. jún 2014

dúfam, že táto téma prinesie viac šťastia ako tá pôvodná, hoci mi je ľúto, že nás rozdelili ☹

mawiya
3. jún 2014

http://www.fertilityfriend.com/home/3aa4f7 no a tak ja kukám, že predpoklad ovu bude koncom budúceho týždňa a teda naozaj bude dačo, keď si ten môj berie dovču. Chudáčisko ani nevie čo ho čaká. Cez deň sťahovanie a v noci tiež 🙂

ria88
3. jún 2014

@rybkaa nie, isto 13DC, aj ked podla spinenia, ak by som nemerala, by som myslela, ze 10DC. BT mi robi vzdy po ovu presne taky vystup, vzostup a zas vystup 1-3DPO. ako cez kopirak... 😅
a IP nehrozi...

rybkaa
autor
3. jún 2014

@mawiya to už teraz sa sťahujete do BA?

zzuzulaf
3. jún 2014

@ria88 ahoj, este pockaj, aj ciara grafu je prerusovana, maly pokles este nie je definitivny "cerveny finiš" 🙂

mawiya
3. jún 2014

@rybkaa eee, až o rok v auguste, teraz len do druhého bytu. predali sme náš a uvidíme. teraz sme našli taký super nájom, že sa nedalo odmietnuť. chalanisko býva v GB, byt má len ako zárobkovo, a dal super cenu, takže sme náš predali a kým kupime, tak budeme tam, ale stále v BB. a neviem čo bude ďalej, lebo ja do BA nechceeeeeeeeeeeeeeeem, ale aj školy pre decká sú tam lepšie - starší je génius na jazyky a mladší je génius len tak 🙂

rybkaa
autor
3. jún 2014

@ria88 na MS ešte skoro nie? LF mávaš dlhšiu 🙂 netreba sa vzdať 🙂

ria88
3. jún 2014

@zzuzulaf u mna je, lebo sa uz nesnazime 😉

adamnela
3. jún 2014

@mawiya no ja sa nehram, zasa Ti ukazuje ta ovulka 😠 😠 Aj ja chcem taku predpoved, ktora sa aj splni 🙂

adamnela
3. jún 2014

@rybkaa no veru zle sa rozpusta, ale ak ma pomoct, tak to prezijem, ze mi troska skripe medzi zubami 🙂

paskolinka
3. jún 2014

@mawiya zvyknes si 😉 ja som si zvykla, aj ty si zvyknes 😎 vsak ako by basnik povedal:
Pri Dunaji perla leží
a ponad ňu slnko pláva.
To je moje biele mesto,
to je moja Bratislava.

Do oblakov čelo dvíha,
tisícami okien svieti
a ulice ako dlane
vystiera pod svoje deti.

Pamätá si dávne časy,
slávu i hlad, vojnu veľkú,
i radosť, keď vojak s hviezdou
priniesol jej slobodienku.

Každý rok je väčšia, krajšia,
ako ruža pri rozkvete.
Bratislava, mesto moje.
Nikde milšie nenájdete.

mawiya
3. jún 2014

@adamnela no to vieš, protekcia je protekcia 🙂

rybkaa
autor
3. jún 2014

@adamnela kde sa ukazuje @mawiya ovulka? ja som asi slepá 😀 či myslíš tie zelené políčka dole?

mawiya
3. jún 2014

@paskolinka no ty vole. to jako krásne si napísala. a vieš ako sa povie žaba po bratislavsky? žaba nééééééééééé?

mawiya
3. jún 2014

@rybkaa tak myslela @adamnela 🙂

rybkaa
autor
3. jún 2014

@mawiya tak zelené sa ukazujú furt ni? vidím, že si investovala do VIP funkcie, tiež ti chýbali farebné políčka ako mne? 😀

paskolinka
3. jún 2014

@mawiya ale to nie ja som ten skvost poezie vymyslela, to pani elena cepcekova, zasluzila to umelkyna 😉 ale kedze basen je to navysost pravdiva, nedalo mi, nepotesit ta nou 😀

mawiya
3. jún 2014

@rybkaa nie zlato ja to mám nejako protekčne zadarmo, ale už voľajako dlho. najprv že na 5 dní a predstav si že to je už asi 2 týždne. možno mi to zabudli vypnúť

mawiya
3. jún 2014

@paskolinka moje srdce plesá 😀

afra
3. jún 2014

Takze oddnes tu? 😀
@rybkaa ciarka je taka, podla mna iba fakt nejaky zabludeny strachom vyblednuty duch :D Uz pockam na MS 🙂 Len ma zaujimalo, ako sa tie ciarocky hladaju. Pri malom som mala kolajnice, ze ani test nemusel schnut- sak 12tt :D :D Takze ja testujem: ponorim do pohara, ziadna nevybehne, sup s nim do kosa a hotovo :D

rybkaa
autor
3. jún 2014

@mawiya tak to sa teš a ticho buď, nech ťa nevypnú 😀

rybkaa
autor
3. jún 2014

@afra ja si to lepím do zošita, šak nech mám čo čítať na staré kolená 😀 čiarka by sa mala objaviť v limite, no niekedy sa ukáže až potom, aj mne tak ukázalo, že som šmarila do koša test a potom čosi tamsi, som ho vytiahla a tam duch 😀 V tom čase som ešte nevedela ani čo je kôň (teda ten modrý), ani čo je duch, tak som to neriešila, ale na druhý deň duch silnel a do týždňa bola z neho koľaj 😀 no teraz mi to nedá a obzerám test dovtedy, kým aspoň ryhu nevidím 😀

jaja9891
3. jún 2014

takze v novej teme?skodaaa...co to za blbost vymysleli? 😨

kubisova
3. jún 2014

No tak koceny ja sa tu k vam pridavam...a nech sa tu dari aby boli co najskor na testikoch dve //...

afra
3. jún 2014

@rybkaa Ja som nepockala ani na limit....nebola hne, test ma smolu :D INak ja ked mam uz 36,8, tak ledva chodim a 37 uz sa mi toci cely svet a vcera som mala vecer 37,0 a nic sa mi nedialo a teraz mam 37,1 a tiez som ok, len citim, ze mi je strasne horuco a podbrusko zasa boli, tak pichavo boli :( Uz len infekcia mi chyba ku stastiu

A pytala som sa vcera drobca, ci by chcel braceka alebo sestricku niekedy :D A povedal mi, ze "mama ja cem autodahu" :D Takze nic no :D :D

rybkaa
autor
3. jún 2014

@afra juuuj ta to nemôžeš hneď vymetovať, treba aspoň 10 minút počkať, duch sa neukáže hneď je to beťár 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre