Čo znamená mliečny hlien?

13. mar 2022

Baby ahojte,poraďte mi prosím...
S manželom sme sa snažili cez plodné dni.Mam týždeň do menzesu a mám mliečny drobivy hlien...Znamená to,že príde menzes?Čítala som o fázach cervikalneho hlienu a takýto má byť práveže pred menzesom....
Mali ste niektorá takýto hlien a aj tak ste boli tehotné? Díky.🙂

autor
13. mar 2022

Nikto?🥺

domka222
13. mar 2022

To je aký drobivý hlien? Nemáš skôr mykózu?

autor
13. mar 2022

@domka222 je bez zápachu....tak neviem....myslíš že to môže byť aj mykóza??

pininka1
13. mar 2022

Plodny hlien je priesvitny, tahavy ako lepidlo. Ked uz je husty, drobivy, skor biely, to uz nieje plodny hlien.

autor
13. mar 2022

@pininka1 ja som sa nepýtala či je to plodný hlien.Ale či tento hlien mliečny je predzvesť menzesu

autor
13. mar 2022

@pininka1 vieš mi s tým prosím poradiť?

miadi
14. mar 2022

Predzvest menzesu su suche dni. To co opisujes ty znie ako zapal .. premnozemie kvasiniek .. plodny vytok je ako bielko vajicka kremovy je neplodny. A vodove vecme mokre gatky biele vytoky su bezne pocas tehotenstva

pininka1
14. mar 2022

Ten je vacsinou predzvest ze konci ovulacia. Niekto ho moze mat az do menzesu. Ak chces skusim ti pomoct, napis mi sukromnu spravu.

laucia
14. mar 2022

biely vytok moze byt aj znakom tehotestva...Mavas taky bezne? Lebo ak nie, moze to byt aj to ... zacne ho produkovat krcek maternice. Pokial ta nic nesvrbi ani nezapacha tak to zrejme nebude infekt. Uvidis ...

autor
14. mar 2022

@laucia no práveže nejak ani neviem....nemám to veľmi odsledovane...a áno, máš pravdu,uvidím.Uz mi ostáva len počkať.🙂

nina0412
16. mar 2022

Ahoj ja som mala takúto istú skúsenosť v decembri
Mala som týždeň pred menzesom biely výtok čo ja nemavam bol taky hustý nezapachal a bol taky mliecno číry a nakoniec menzes neprišiel a som tehulienka 🌸

snazilka_bio_mamka
16. mar 2022

ano mavam presne taky pred MS. raz menej, raz viac.

autor
16. mar 2022

@nina0412 gratulujem ❤️❤️❤️

nina0412
16. mar 2022

Ďakujem moc ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre