Čo pomohlo vašim mužom zvýšiť počet spermií?

10. mar 2022

Ahojte ženy,
prosím Vás, pred časom sme si s priateľom objednali z lekárne testy plodnosti. Môj vyšiel dobre len priateľovi ukázalo, že má málo spermií. Chcem sa opýtať na nejaké Vaše tipy a triky co Vašim mužom pomohlo zvýšiť počet spermií. A ešte, keďže neviem ako to funguje, či obyčajný urológ vie urobiť spermiogram alebo sa to robí niekde inde a ak áno kde ste boli vy a aké ste mali s tým skúsenosti.
Vopred ďakujem a prajem pekný deň 🙂

e1i
10. mar 2022

Obyčajný urolog len na sklicku pod mikroskopom. Prudko orientačne. Doporucujem ist do car a tam si dat urobit pocitacovo hodnoteny. Okrem poctu, pohyblivosti sa dozviete aj morfologiu, cize kolko ich je tvarovo ok a ine dôležité parametre. Stoji to okolo 30-40 eur.

Ked bol u urologa tak vsetko super (ale on vidi len pocet a ci sa hybu) po car sme mali zlu morfologiu.

nikita151
10. mar 2022

Moj manzel bol na spg v Gyn-five v BA. Prvy vysiel dost zly,tak sa poobiednavalo a pokupovalo co bolo treba a co Dr.nakazal na 3 mesiace, cca suma sumarum 680 eur. Druhy spg vysledky uz ooodost lepsie a teraz som 8+6 😊 a ako pisala hore vyssie, cena bola okolo 40 eur. A ja som tam bola na priechodnost vajickovodov za 150€,ale moje vysledky boli chvala bohu dobre 😊 inac by sme museli predat,uz asi aj oblicku 🙈

autor
10. mar 2022

Ďakujem pekne za rady..🙂

elkakk
12. mar 2022

@nikita151 ak sa môžem opýtať čo vám dali aké lieky alebo vitamíny na zlepšenie spermiogramu? Dakujem

nikita151
13. mar 2022

@elkakk od Dr.Sermatrop, Profertil, na 3 mesiace. A vsetky vitaminy na to urcene: A, E, C, D, omega 3, selen, zinok, q10, maca, kotvicnik, B-komplex, OPC, Ashwagandha, L-arginin, L-lysin, L-carnityn, minerali. Vacsinu vitaminov bral aj berie stale, tie vseobecne vitaminy. A vsetky vitaminy by mali byt samostatne lebo ked je v jednej tabletke viac,tak zasa tam nieje to mnozstvo. Vysledky sa ukazu az po troch mesiacoch,ako aj nam. Vsetko si manzel googlil sam na nete a skuste pozriet aj: www.erekciablog.sk 10 sposobov,ako zvysit plodnost. Vela je toho napisaneho aj tu na koniku,ze nejaky lekarnik to tam vsetko pekne rozpisal.

elkakk
13. mar 2022

@nikita151 dakujem krasne

kundiboo
13. mar 2022

Určite nech ide do CAR, test z lekárne je prudko orientačný. Aj my práve bojujeme so zlým SPG , nakúpila som mu vitaminy a uvidíme na kontrolnom 🙏🙏🙏

zukazuka
26. mar 2022

Môjmu mužovi pomohol výrazne Folandrol 2x denne, spermiogram bol bieda, po pár mesiacoch je nad normou (okrem patológie spermií ale to ma kvôli veku)…okrem folandrolu užíva ale aj ashwagandu, macu, a kopu vitamínov tak možno aj kombinácia toho

erccu
25. apr 2022

Chcem sa vás opýtat partner bol na halosperm, po pol hodine mu povedali že sa halosperm nedá urobiť, a keď sa pýtal ďalej tak mu povedali že všetko mu vysvetlí doktorka ale tam ideme az o dva týždne, mal niekto takýto istý problém ?? Čím to bolo spôsobené?? Som z toho celá nervózna 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre