Clostilbegyt, Ovitrelle a Progestanolle

14. máj 2023

Ahojte dievčatá
Dr mi predpísal clostilbegyt od 3 DC do 8dc ( dnes som momentálne 1dc) a potom folikulometria,podľa veľkosti mi potom určí pichnutie ovitrelle a 3 dpo progestanolle. Chcem sa vás opýtať či vám takáto stimulácia pomohla hneď na prvý x? Snažíme sa už rok a nič , muž má morfologiu 3% inak všetko ostatné výborne . On užíva fertiduo a ja idem akurát tieto lieky. Nemám ani pco, že vraj z mojej strany je všetko v poriadku tak nám asi tá morfo robí problémy a bojím sa čo bude po tejto stimulaci.

e1i
14. máj 2023

4x a nic az ivf pomohlo

Si si ista ze 3-8dc? Uziva sa bud 3-7 alebo 5-9 dc cize 5 dni. Tvoje mi vychadza 6 dni

henrietka12
14. máj 2023

Ja mám za sebou prvý krát akurád túto kombináciu ... A nevyšlo to ... Teraz som začala druhy cyklus snáď sa to už poradí ... Ideme aj na spermiogram aby sme vedeli že nacom sme ... Ja mám pcos ...

autor
14. máj 2023

@e1i jaj áno hej do 7dc ..som sa pomýlila 🙂 a inak aký je v tom rozdiel či od 3 DC alebo až od 5dc?

autor
14. máj 2023

@henrietka12 tak držím palce 🍀🙏 a mala si pri clostilbegyt aj nejaké silnejšie bolesti alebo bolo niečo nezvyčajné ako inokedy ?

s_o_n_i_k_e
14. máj 2023

1x nič, ideme 2x tak uvidíme ja dnes akurát posledný Closstillbegyt a 18.5 idem na sono

henrietka12
14. máj 2023

Nie nie vôbec nič som nemala ...aj som si myslela že určite ani nereagujem na neho ...ale na 13dc som mala dominantný folikul ... A na 14dc pichli ovitrelle a na 17dc som si nasadila progesterón ...

autor
14. máj 2023

@s_o_n_i_k_e tak dúfam,že sa podarí🍀🍀🍀🍀

autor
14. máj 2023

@henrietka12 lebo som tak čítala že aké bolesti pri ňom bývajú 🙈
A keď ste mali plánovaný styk není lepšie mať radšej každý deň ako každý druhý ?

dzanuella
14. máj 2023

ja som tak bola 4 mesiace, chlap morfo 1.5, zadarilo sa az IVF. ale odporucam vydrzat este chvilku na tych tabletkach, uz to pak nebudes musiet absolvovat v centre, lebo tam to odporucaju skusat najprv s touto kombinaciou..drzim prsty 🤞

mullerova46
14. máj 2023

Ja som mala jeden večer bolestivé kŕče v podbrušku ale inak nič. A brala som clostilbegyt a potom utrogestan a na prvý raz to hneď zabralo 😁 držím palce nech to je tak aj pre teba

jana0215
14. máj 2023

Ja som to mala 6x. 3x plánovaný styk, 3x IUI a nezabralo. Ale aspoň vďaka tomu vedia zistiť, ako reaguješ na stimuláciu. My sme mali ale aj zlý spermiogram.

henrietka12
14. máj 2023

My sme sex vtedy 5 dní za sebou ... A nepomohlo takže neviem teraz to skúsime len každý druhý 🙂 alebo ako bude chuť 😉

e1i
14. máj 2023

Zalezi ci mavas skor ovulaciu alebo neskor. Ja som uzivala vzdy 5-9 dc a okolo 14dc bola
Je to mozne uzivat iba 6x za zivot. 3m,potom pauza a este raz 3m

sajmonka_1216
14. máj 2023

Nám pomohol clostil a Progestanelle na 1x.. a to som nechodila ani na folikulometriu ani sme nemali plánovaný styk
ale začala som s clostillom od 5DC

autor
15. máj 2023

@sajmonka_1216 a ten progestanolle si si vkladala? Koľko dní si ho brala? Muž niečo užíval? A mali ste každý deň styk či ob deň ?

as1184
15. máj 2023

Mne to nepomohlo vôbec, akurát som bola z toho nafúknuta, väčšie bolesti pri ovulácii ako pri ms. A to nemám ani pcos. Ale tak možno vám zaberie.
Každopádne doporučuje sa mať styk každý 2deň, aby spermie stihli dozrieť.

sajmonka_1216
15. máj 2023

nie, normálne som to brala ako tabletky, 1 ráno a 1 večer..
niekedy sme užívali inofolic a folandrol, ale nepomohlo... a styk netuším kedy sa podaril... neriešili sme to ani neplánovali, takže ja to beriem ako zázrak..
pretože som mala takú dr., ktorá mi predpísala clostil s tým, ho skúsime na úpravu cyklu, ktorý sme vtedy riešili... až ked som bola tehotná mi kolegyňa povedala, že aj ona to brala a že sú to lieky vlastne na podporu otehotnenia

autor
15. máj 2023

@sajmonka_1216 ahaa
Bože ninhadam sa podarí..od zajtra začínam s clostilbegytom tak uvidíme

henrietka12
15. máj 2023

Držím palce aby ti to vyšlo hneď ... Ja akurád dnes beriem už poslednú tabletku a o týždeň kontrolné sono 🙂

sarus30
16. máj 2023

Ahoj ja som mala presne ten istý proces otehotnela som hned na prvý krát ale bohužiaľ v 6 týždni som potratila o 2 mesiace od potratu som znova otehotnela bez liekov bez všetkého☺️ale nie každému to ževraj zábere na prvý krat ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre