Biochemické tehotenstvo a ďalšie snaženie

guga79
20. jún 2022

Žienky pozdravujem.
Chcela by som sa opýtať tých, ktoré majú niečo podobné za sebou, aky ste mali nasledujúci cyklus po biochemickom tehotenstve a kedy sa vám podarilo otehotnieť?

beata_k
20. jún 2022

@guga79 Cyklus pokracoval ako zvycajne. Tehotenstvo tiez bez problemov. Tak 3_4 mesiace potom.

ildiko36
20. jún 2022

@guga79 3mes.po biochemickom, ale som brala indonal, pila som alchemilku, rebríček, brala som kys.listovú forte.hned na prve snaženie po 3mes.pauzi sa podarilo

guga79
autor
20. jún 2022

A je potrebná pauza? Mala by som napr.informovat svoju gyn?

dominikak4
20. jún 2022

Nie, nie je potrebná pauza, pri biochemickom tehotenstve príde menštruácia a maternica sa sama prirodzene vyčistí, takže v ďalšom cykle môžete pokračovať akoby sa nič nestalo, keby sa ženy tak skoro netestovali, tak by sa o biochemickom ani nevedelo. Pauza musí byť len ak došlo k revízii maternice pri potratoch, ktoré prebehli neskôr a to preto, aby sa maternica po zákroku zahojila. Ty si žiadny zákrok na maternici nemala, tvoje rany sú psychické, takže ak sa na to mentálne cítiš tak kľudne cez plodné dni môžete znovu skúšať, ak sa na to necítiš tak počkaj pár mesiacov, je to na tebe.

guga79
autor
21. jún 2022

@dominikak4 netestovala by som, keby ms nemeskala🤨 a nakoniec potvora sa objavila. Ďakujem, ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre