Ako otehotnieť?

gaborovagaborova
24. júl 2022

Dobrý večer. Snažíme sa s manželom už asi rok o bábätko, ale sa nám to nedarí 🤔 neviem v com je problém, ale hneď keď vstriekne spermiu do vagíny vždy to zo mňa vyteká. Vždy po pohlavnom styku ležím aj hodinu aj viac a aj tak to zo mňa vyteká. A vždy ma ťahá čurať. Prosím o dajaké rady ako otehotnieť, za každú odpoveď ďakujem.

petamich
24. júl 2022

vo februari si pridavala temu, ze sa snazite 2 roky a lekar ti pichal Ovitrelle 🤷‍♀️ tak kolko sa snazite, co ste uz skusali? beriete nejake doplnky? co povedal lekar, ked sa to po Ovitrelle (zrejme) nepodarilo?

klarissa25
24. júl 2022

@gaborovagaborova no je to normálne ze to vyteká pokiaľ nie sú hlavou dole...vieš gravitácia

kkovacovak
24. júl 2022

@gaborovagaborova je to tekutina. Kam si myslíš že to vteká? Veď keď to šlo dnu tak to musí ísť aj von. Ja mám pocit že je tu možno chyba v znalostiach biológie. Rok naozaj nie je tragédia a ak je to tak ako píše @petamich tak ????

petamich
24. júl 2022

@kkovacovak 30 min. dozadu po kliknuti na profil bola tema z 2/2022, ze sa snazia dva roky, autorka brala Closti, kvoli anovulacnym cyklom, pichal jej lekar Ovitrelle a pytala sa, aka je sanca, ze otehotnie atd. a teraz tam ta tema uz nie je 😵‍💫

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkovacovak
24. júl 2022

@petamich to je zas nejaká schyza schiza 🤦‍♀️

tessa2299
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janetinka27
25. júl 2022

@gaborovagaborova vyteka samozrejme, ale po styku to mozes ist na wc "vypudit" napinanim svalov

viestta
25. júl 2022

To čo sa má dostať do maternice sa tam dostane. Ten zvyšok vytecie aj keby si stala na hlave dve hodiny.

sjana7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natasa12345678
20. sep 2022

@sjana7 ahoj

sjana7
20. sep 2022
zanetakaniova
15. dec 2023

@sjana7 dobrý deň chcela by som vám povedať že mám takí istí problém ako ta pani čo písala že nemôže biť tehotná lebo tie spermie znej takoj vitieka a mám takí istí problém ako vona mohli by ste mi niečo odporučiť ?🥺💖

zanetakaniova
15. dec 2023

@sjana7 ozvite sa mi ďakujem💖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre