Aké hry hrajú vaše deti?

lenkakollarova
8. dec 2022

Ahojte kočky. Naozaj moc suuurne potrebujem vašu pomoc. Ak mate deti, ideálne chlapcov, vo veku 4-8 rokov, aké počítačové hry hrajú? Kľudne sa môžete aj rozpísať. Keď som bola ja dieťa letelo Csko, lolko a takéto srandy no to si myslím že dnešné deti moc neoslovi a tak ci hrajú Fortnite, roblox alebo niečo také. Poprípade ak majú nejakú hru ktorú im nedovolite hrať, ale viete že o nej stále básnia. Ďakujem za každú odpoveď ^^

miadi
8. dec 2022

Ziadne 😂najradsej sa hraju skovavacku nahanacku po dome ., Ja ich hladam a som bosorka 😃ked sa zacnem strasidelne chechtat je to heslo ze hra sa obratila a maju hladat oni mna. ( vek 7.5 a 2.9) odporucam tuto hru popri hladani sa da aj upratat 😁

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarmila2010
8. dec 2022

Lego hry...su aj,take kreativne niekt...lego worlds...a su aj ine

jarmila2010
8. dec 2022

Lego marvel...

dadka128
8. dec 2022

@lenkakollarova pre také malé dieťa žiadne hry, najlepšie ist na nejaký sport futbal hokej a pod a nie čumieť do bedne a hrat hry.... Väčšina z tych hier su strieľačky aký to má vyznam ?

natalala
8. dec 2022

@lenkakollarova ja dufam, ze toto je len tema na rozprudenie nejakej hadky, lebo posadit 4-8 rocne dieta pred pocitac za hry ako lolko alebo csko nemoze spravit rodic pri zmysloch 🙈

beatrixx1525
8. dec 2022

Kľudne mi napíš, v knižnici máme cez 700 hier 😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rakahaka
8. dec 2022

Dobble, clovece, pexeso, boom..

saxana000
8. dec 2022

Crash bandicoot
Levi kral
Tarzan
Mame v pocitaci simulator na PS1
To jej zatial staci..
Hrava ozaj vynimocne ked sme chori a uz dlho doma
Inak hrame spolocenske hry alebo na telefone konimy vily zvieratka..

sense
8. dec 2022

Takmer 10r na telefóne/tablete Brain Test, alebo Colormatch a inak doble, haligali, ponorky, ticket to ride, ano/nie, hadbanz ci ako sa to vola, dámu, mlyn

kleopatra114
8. dec 2022

Moja 6,5 ročná si zahrá raz/ dvakrat za mesiac na playku labkovu patrolu , hlavne , keď je chora a nedá sa ísť von . Inak sme casto vonku , na výletoch . Doma si casto kreslí , vyfarbuje , hra sa s hrackami , večer kukne nejakú krátku rozprávku / labkova patrola, cilliling ,..)

vulka
8. dec 2022

@lenkakollarova Náš ako prvák hrával na PC šach.

diewcatqoo
8. dec 2022

Moj cerstvo 6 rocny syn este nikdy nehral na PC ani na playku a pod ziadnu hru. Ma 1x za den povolene na 10 minut zahrat Subway surf. A to ked vidim, ze kvoli hre robi sceny alebo nema upratane a pod, hned z tabletu odinstalujem a nainstalujem spat jedine za odmenu. Takze tak tyzden hra, potom zas tyzden je odinstalovane, potom zas nainstalujem, odinstalujem a stale dokola.
A este obcas zahra na tablete sach. To fakt len obcas, vacsinou hrame nazivo spolu.
Zatial nepyta ziadnu hru okrem tychto dvoch, lebo ine nepozna.

dexemposupoplex
8. dec 2022

ma 6 a jedine, co mu nainstaloval u st.rodicov hru krstny auticka, ale doma ziadne, hrame sa,citame si,nepodporujem to 🙂

essenceee
28. dec 2022

lego, kreslia si, jazdia na kolobežke, hraju basketbal, rozne....,