Kde mi dajú rýchlu pôžičku 200 eur?

27. nov 2021

Zienky neviete kde mi daju rýchlu pôžičku 200€? Prosím nesúďte. Stala sa vec nečakaná. Viem to splatiť za 3-4 mesiace. Len to potrebujem fakt súrne a rýchlo.

zuzap33
27. nov 2021

Uz zasa??? Ved si pisala minuly tyzden, presne to iste

draik
27. nov 2021

Zjavne nikde. Ak by ste mali aspoň trochu bonitu, tak využijete napr. povolené prečerpanie na účte.

autor
27. nov 2021

@zuzap33 prosím? Kde som písala ? 😂 pošli mi prosím link ak bola podobná diskusia nech si to prečítam. Ďakujem 🙂

gabriellka
27. nov 2021

Prečo nejdes niekde na brigádu? Veď 200€ sa dá zarobiť aj za 2 víkendy

autor
27. nov 2021

@gabriellka ďakujem za radu, prosím prečítaj si znova otázku a skús odpovedať k veci 🙂

zuzap33
27. nov 2021

20.11., tema nebankova pozicka. Nechce sa mi kopirovat

autor
27. nov 2021

@draik nechcem to takto riešiť. Nejde o veľké peniaze. Príjem je ok, hypo splácania na čas. Fakt nechcem vysvetľovať čo sa stalo že to treba takto riešiť.

autor
27. nov 2021

@zuzap33 idem pohľadať ďakujem.

zuzap33
27. nov 2021

Dvihni rit od mobilu, chod na brigadu a prestan zobrat 200 eur

oli18
27. nov 2021

Co sa take stalo, ze ta 200 e z tej brindy vytiahnu? To je suma na zakladne potraviny, to ti mozu pozicst rodicia, alebo surodenci.

autor
27. nov 2021

@zuzap33 nezobrem 🙂. Ale ak si taká mudra daj typ kde do pondelka zarobím 200€. Veľmi by má to potešilo 🙂

draik
27. nov 2021

Nikto normálny Vám nepožičia, pretože sú to pre neho prakticky stratené peniaze a možnosť vymáhania veľmi malá. Zjavne máte nejaký problém, keď neviete využiť kontokorent.

autor
27. nov 2021

@oli18 súrodencov nemám, mama žije sama a má minimálnu mzdu. Myslíš že by bolo fér požičať si od nej ?

autor
27. nov 2021

@draik samozrejme že mame problém. Keby nebol neriešim to tu. Ja nechcem požičiavať od kamarátov rodiny a znamich. Keď už tak normálne s papierom od nejaké banky/nebankovky. Splatiť to samozrejme viem behom pár mesiacov. Takze žiadne stratené peniaze.

rivini
27. nov 2021

Ak by si to „vedela splatit v priebehu niekolkych mesiacov“ a vsetko bolo take tip top ako pises, normalme by si mohla precerpat bankovy ucet a nepytat sa cudzich ludi, kde zohnat peniaze.

zuzap33
27. nov 2021

@rivini splacat bude po kolko ? 10 eur ? A bude vobec ?

ivkazba
27. nov 2021

Takže ak ako píšeš nie je problém splatiť to a nie je problém v bonite (máš príjem a nemáš negatívny záznam v registri ani exekúcie), tak nechápem celej tejto diskusii. Pretože v takom prípade v tvojej banke vieš mať za pár minút buď prečerpanie na účte alebo malý úver. Jedno aj druhé môžeš vyplatiť aj za 3 mesiace.

kitycat
27. nov 2021

Boze to su kecy. Od rodiny a kamaratov si nepozicias ale radsej z banky s urokom 🤣🤣

Si bonitna ale 200 bokom nemas..

paritupon
27. nov 2021

tesco
HomeCredit.sk SLSP atd...

martina1201
27. nov 2021

Ak vieš splatiť do pár mesiacov tak si od známych požičaj nie od jedného ale od viacerých po menej a splat každý mesiac čiastku nejakú každému. Prípadne si požičaj a skús na nejakej brigáde zarobiť a rovno vyplatiť.....

deginko
27. nov 2021

No nejak tomu ani ja nerozumiem,predsa ak si bonitna a splácať hypo načas..pôžičku ti v tvojej banke dajú za pár minut

sisa_s
27. nov 2021

Clovek, ktory ma hypoteku, aby nemal 200e rezervu 🙄🙄🙄

deginko
27. nov 2021

@sisa_s ja si práve myslím,že tu je práve ten problém,podľa mňa minuli peniaze skôr...nejaký nečakaný výdavok...a v pondelok/utorok im má odísť splátka na hypo..takže rýchlo potrebujú na splátky..a výplata príde až po splatke...ale to je len moja domnienka

annahela
27. nov 2021

@gabriellka asi ťažko za brigádu 200€ já mám za mesiac200€a to upratujem

loginexistuje
27. nov 2021

normalne v banke kde mas ucet a chodi ti tam vyplata mas ponuky na zapnutie precerpania alebo kreditku a tak to vyuzi a mas to do par minut

darinkaninka
27. nov 2021

Lenže problém bude asi v tom, že povolené prečerpanie už presiahla. Lebo to je prvá možnosť, ktorá človeku v jej situácii napadne.

heleninamama
27. nov 2021

@loginexistuje No, tu bude zrejme oveľa väčší problém s financiami, ako uvádza. Toto bude človek, ktorému banka zrejme už nič nedá a tak skúša takto...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. nov 2021

@viestta kamarátov a mamu naozaj riešiť nechcem. Nebudem nikoho zaťažovať mojimi problémami. Idem pozrieť to povolené prečerpanie. A ďakujem za normálnu odpoved 🙂

gabriellka
27. nov 2021

@annahela ved niekde v tescu dajú 5€/hod odrobím za víkend dve dvanástky a mám stovku. Susede chodí baba upratovať byt a za 3 hodiny jej dáva 20€. Takže také nereálne to až nie je